୧୦ ଅକ୍ଟୋବର, ମଙ୍ଗଳବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ରହିବ

zodaic

ମେଷ: ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କାହାକୁ ଅର୍ଥ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କି କାହାଠୁ ଅର୍ଥ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଇବା-ପିଇବା ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ନହେଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଅଯଥାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଫିସ୍‌ରେ ବୁଝିବିଚାରି କାମ କରନ୍ତୁ।

ବୃଷ: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ଦେବ। ଦିନ ସାରା ସତେଜ ରହିବେ। ଆୟ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ।

ମିଥୁନ: କଥା ଓ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ବୁଝିବିଚାରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରି ଓ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ରହିଛି। କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ: ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ତେଣୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ କରିବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଯୋଗ ରହିଛି। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ବାପାଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ଦିନଟି ଆନନ୍ଦରେ କଟିବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ଅଛି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ବନାଇ ପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: ଆଜି କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। ମାନସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ବିଛା: ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି କଟିବ। ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ଖାଆନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ଦିନଟି ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସମାଜରେ ମାନପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଚାହିଁଲେ ବି କିଛି କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବେ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ରହିଛି।

ମକର: ଆଜି ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ନାହିଁ। ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ନାହିଁ। ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବାଦବିବାଦରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଟିକେ ଟିକେ କଥାରେ ରାଗି ଯାଇପାରନ୍ତି। ମହିଳାମାନେ ଆଜି କିଣାକିଣି ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ। ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ, ନହେଲେ ସବୁ କାମ ବିଗିଡ଼ି ଯିବ।

ମୀନ: ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ବେଶ୍ ଶୁଭ ଅଛି। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ସୃଜନାତ୍ମକ ଦକ୍ଷତା ବଢ଼ିବ।

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend