କାହାକୁ ପ୍ରଥମେ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ ଅନୁଷ୍କା

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାହ ୧୧ ଡିସେମ୍ବରକୁ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି। ଦୁହେଁ ଇଟାଲିର ଟସ୍କନି ସହରର ବର୍ଗୋ ଫିନୋଶିଟୋ ରିସୋର୍ଟରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ସୋମବାର ରାତିରେ ଫେସବୁକ୍‌ , ଟ୍ଵିଟର ଓ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ସେମାନଙ୍କ ବାହାଘରର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଖୁସି ଖବର ସମସ୍ତେ ଜାଣିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନବବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିଥିଲା। ଏଥିରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲେ। ବାହାଘର ସମ୍ପନ୍ନ ହେବା ପରେ ଦୁହେଁ ଏବେ ଫ୍ରି ହୋଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିବା ଶୁଭେଚ୍ଛାର ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନୁଷ୍କା ପ୍ରଥମେ କାହାକୁ କାହାକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ।

ଅନୁ।ଷ୍କା ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପ୍ରଥମେ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ରିଟ୍ଵିଟ୍‌ କରି ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ। ତାପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିତୀ ଜିଣ୍ଟା, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌, କରଣ ଜୋହର, ଶାହିଦ ଅଫରିଦି, ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଓ ସଚ୍ଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ।

ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ଏବେ ନିଜ ରିସେପସନ୍‌ ପାର୍ଟି ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ରିସେପସନ ପାର୍ଟି ୨୧ ଡିସେମ୍ବରକୁ  ଦିଲ୍ଲୀରେ ହେବ। ଅନ୍ୟଟି ୨୬ ଡିସେମ୍ବରକୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ହେବ।

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend