ଅଡିଓ ଟେପ୍‌ରେ କାଳିଆ ସାର୍‌ଙ୍କ ନଟି ଲଭ୍‌ ଷ୍ଟୋରୀ: ପଢ଼ନ୍ତୁ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଓ ଶୁଣନ୍ତୁ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ

Kalia Sir

ନୟାଗଡ଼:(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର):ପୁଣି ଗୁରୁ-ଶିଷ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଗିଲା କଳାଦାଗ। ନିଜ ପତ୍ନୀ ଥାଉ ଥାଉ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ଅଭିଯୋଗ। କଲେଜ  ଲାଇବ୍ରେରୀଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଥିଲା ଖୋଲମ ଖୋଲା ରାସ ଲୀଳା। ଯୌନ କେଳେଙ୍କାରୀର ଏମିତି ଏକ ସାଂଘାତିକ୍‌ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ନୟାଗଡ଼ରୁ ।  ନୟାଗଡ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜଣେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଛି ଏମିତି ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ଏନେଇ ଏକ ଅଡିଓ ଟେପ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।  ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଅଡିଓ ଟେପ୍‌ରେ ଉଠିଛି ‘କାଳିଆ ସାର୍‌’ଙ୍କ ନାମ । ଏହାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏହି ଘଟଣାର ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ସହ ଦୋଷୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବା ପାଇଁ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଛ।ତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ କଲେଜ ଆଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। । ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ କଲେଜରେ ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗିରହିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ନୟାଗଡ ବିଧାୟକଙ୍କ ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ଅଭିଯୋଗ କରି ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ବିଧାୟକ ଓ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ କଲେଜକୁ ଅଯଥାରେ ବଦନାମ କରାଯାଉଛି ବୋଲି କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରୟା ରଖିଛନ୍ତି । ଘଟଣାରେ କଲେଜର କୌଣସି ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଧ୍ୟାପକ ଙ୍କ ଏଥିରେ ହାତ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଅଡିଓ ଟେପ୍‌ରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ କାଳିଆ ସାରଙ୍କ କଳାକାହାଣୀର ଗୁମର ଖୋଲିଛନ୍ତି। ସମ୍ପୃକ୍ତ ସାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ସାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରୁଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଉତ୍ତର ସମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ  ରଖୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଉତ୍ତର ରଖୁଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ସମ୍ପୃକ୍ତ ସାରଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ୁଛି। ଏବେ ଏହି  ଏହି ଅଡିଓ ଟେପ୍‌ଟି ବଜାରରେ ବୁଲୁଛି। କେବଳ କଲେଜ ଲାଇବ୍ରେରୀ ନୁହଁ ନିଜ ବେଡରୁମକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମିକାକୁ ନେଇଥିବା ଅଡ଼ିଓ ଟେପରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ତେବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଅଡ଼ିଓ ଟେପ୍‌ର ସତ୍ୟତା ନେଇ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ। ସେହିପରି ଏହି ଅଡ଼ିଓ ଟେପରେ ଯାହା ସବୁ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି ଏବଂ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ନାମ ନିଆଯାଇଛି ସେ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ।

ଫୋନ୍‌ରେ  କ’ଣ ହୋଇଥିଲା ଆଲୋଚନା

ମହିଳା: ମୁଁ ଗୋଟେ ଜିନିଷ ବୁଝିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ଯୁବତୀ: ହଁ ପଚାରନ୍ତୁ , ମାମ୍‌  ଟିକେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କେହି ଅଛନ୍ତି କି ?

ମହିଳା: କେହି ନାହାନ୍ତି।

ଯୁବତୀ: ଆଉ କାଳିଆ ସାର ନାହାନ୍ତି।

ମହିଳା: ନା ସେ ନାହାନ୍ତି

ମହିଳା: ମତେ ଟିକେ କହିଲ ! ୟାଙ୍କ ସହ ତୁମର ପାସ ଆଉଟ ପିଲାଙ୍କ ଭିତରେ କ’ଣ ସବୁ ଚାଲିଥିଲା। ବାହାରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ଏନଜୟମେଣ୍ଟ ମିଳିଯାଉଥିବାରୁ ଘରେ ଆସି ସେ ମତେ ବାଡ଼ଉଛନ୍ତି। ମୁଁ ବଳି ପଡ଼ିଯାଉଛି।

ଯୁବତୀ: ଆମେ ଜାଣୁଛୁ ଆପଣ ବଳି ପଡ଼ିଯାଉଚନ୍ତି। କ’ଣ କରିହେବ କିଛି ବି କରି ହେବନି

ମହିଳା: ମାନେ

ଯୁବତୀ : କେମିତି କହିବି ଜାଣିପାରୁନି

ମହିଳା: ତୁମ ସାର ଯାଇ ମାଡାମ ବିଷୟରେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି।

ଯୁବତୀ: ନା ମାମ୍‌ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ସେ କିଛି କୁହନ୍ତିନି

ମହିଳା: ମୁଁ ଏବେ ତୁମ ସାଙ୍ଗକୁ ଫୋନ କରିଥିଲି। ସେ ସବୁ ମନାକଲା । କହିଲା ସାରଙ୍କ ସହିତ ମୋର କିଛି ରିଲେସନ ନାହିଁ। ଗୋଟେ ଗୁରୁ ଶିଷ୍ୟ ଭିତରେ ଯାହା ରିଲେସନ ରହିବା କଥା ମୋର ସାରଙ୍କ ସହ ସେହି ରିଲେସନ ରହିଛି।

ମହିଳା: ମୋତେ ଟିକେ ଡିଟେଲ କହିବ କି କ’ଣ ସବୁ ଘଟିଥିଲା।

ଯୁବତୀ: ମାଡାମ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଭରସାରେ ସବୁ କହିବି ପଛରେ ଯଦି ଆପଣ କାଳିଆ ସାରଙ୍କୁ କହିଦେଲେ ତାହେଲେ ମୁଁ ମରିଯିବି।

ମହିଳା: କିଛି ହେବନି କୁହ

ଯୁବତୀ: ମାମ ଫାଷ୍ଟ ଇୟରରୁ ତାଙ୍କର ରିଲେସନ୍ ଅଛି। ପ୍ରଥମେ କାଳିଆ ସାର ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍‌ କରିଥିଲେ। ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁ କ’ଣ କରୁଛୁ । ସେ କହିଲା ମୁଁ କାଳିଆ ସାରଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛି। ମୁଁ କହିଲି ମାମ୍‌ ଅଛନ୍ତି ତୁ କ’ଣ କରିବୁ । ସେ କହିଲା ମାମ ଥାଆନ୍ତୁ । ସେ ମୋତେ ଆଣି ରଖିବେ।

ଯୁବତୀ: ଆପଣ ହୋଲି ଟାଇମରେ ଘରେ ନ ଥିଲେ ବୋଧେ

ମହିଳା: ହଁ ହୋଲି ସମୟରେ ମୁଁ ଘରେ ନ ଥିଲି।

ଯୁବତୀ: ସେହି ସମୟରେ ସେ ଆପଣଙ୍କ ବେଡରୁମକୁ ଯାଇଥିଲେ। ମୁଁ ପଚାରିଲି ଏମିତି କେତେ ଥର ହୋଇଛି। ସେ କହିଲା ଏମିତି କେତେ ଥର ହୋଇଛି। ମୁଁ ପଚାରିଲି

ଯଦି ବାଇଚାନ୍ସ ପ୍ରେଗ୍ନେଟ ହେଲୁ କ’ଣ ହେବ। ସେ କହିଲା ଚାନ୍ସ ନାହିଁ । ଜମା ହେବନି। ସେ ଲାଇବ୍ରେରୀରେ ସବୁ ବେଳେ ଏକାମ କରନ୍ତି।

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend