ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରେ ପୋଷ୍ଟର: ବିବାଦଘେରରେ ପ୍ରଶାସନର ମୋବାଇଲ

p-666

ପୁରୀ,(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ମୋବାଇଲ କଟକଣାକୁ ନେଇ ବଢ଼ିଲା ବିବାଦ।  ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସେବାୟତଙ୍କୁ ଆଜି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମୋବାଇଲ ପ୍ରଦାନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ମୋବାଇଲ ନନେବାକୁ ଅନ୍ୟ ସେବାୟତଙ୍କୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ ସେବାୟତ ଦାମୋଦର ମହାସୁଆର। ଏ ନେଇ ସେ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇ ସେବାୟତମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ମୋବାଇଲ ସେବାୟତଙ୍କ ଗୋପନୀୟତାକୁ ପଦାରେ ପକାଇବ।  ତେଣୁ ସେବାୟତମାନେ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବିନା କ୍ୟାମେରା ଫୋନ୍ ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପୋଷ୍ଟରରେ ଉଲ୍କେଖ କରାଯାଇଛି।  ଏହାସହ ସେବାୟତଙ୍କ ଭଳି ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଲାଗି ବି ମୋବାଇଲ କଟକଣା ଜାରି କରିବାକୁ ପୋଷ୍ଟରରେ ଦାବି ହୋଇଛି । ସେପଟେ ସେବାୟତଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମୋବାଇଲ ଦେବା ଲାଗି ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ପଞ୍ଜିକରଣ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ମାତ୍ର ୩ ଜଣ ସେବାୟତ ଏହି ମୋବାଇଲ ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝିବା ସହ ନାଁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନର ମୋବାଇକୁ ବିରୋଧ କରି ଲାଗିଥିବା ପୋଷ୍ଟର ସମ୍ପର୍କରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନର ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳି ପାରି ନାହିଁ। ଏଥିସହ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend