ଉନ୍ମୟଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯୁବତୀଙ୍କ ନୂଆ ନୂଆ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡିଶା ରିପୋର୍ଟର): ମିଳୁନି କୁଆଖାଇ ଉନ୍ମୟ ପାଢୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଖିଅ। ଏଣେ ଉନ୍ମୟଙ୍କ ସହ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ନୂଆ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଭୋଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ମୋବାଇଲରୁ ମୋବାଇଲକୁ ବୁଲୁଛି ଯୁବତୀଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହର ଭିଡିଓ। ଗୋଟିଏ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ଉନ୍ମୟଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ପୁଳାପୁଳା ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । କେତେବେଳେ  ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତ କେତେବେଳେ ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ  ପୋଲିସର ମଧ୍ୟ ହସ୍ତଗତ ହୋଇଛି ।

ହେଲେ କିଏ  ଓ କାହିଁକି ଉନ୍ମୟଙ୍କୁ  ହତ୍ୟା କଲା ସେନେଇ ପୋଲିସ ଜାଣିପାରୁନି। ତନାଘନା ଚଳାଇଛି । ହତ୍ୟାର ଶିକାର ଉନ୍ମୟଙ୍କ  ଫୋନ କଲ୍‌ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନିକଟ ସହଯୋଗୀଙ୍କଠାରୁ ପୋଲିସ ସୁରାଗ ସଂଗ୍ରହ କରୁଛି । ଉନ୍ମୟଙ୍କ ପାଦରେ ଅଳତା ଲାଗିବା ପଛର ରହସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ଆହୁରି ରହସ୍ୟାବୃତ୍ତ କରାଇଛି। ବର୍ଷେ ତଳେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ମାମଲାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ଉନ୍ମୟ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ। ହେଲେ ସେତେବେଳେ ଏସବୁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇ ନ ଥିଲା । ତେଣୁ ଉନ୍ମୟ ହତ୍ୟାର ଠିକ ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହା କାହିଁକି ଭାଇରାଲ ହେଲା ସେ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଘନିଭୂତ ହୋଇଛି।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ କେସ୍ ସହ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ଲିଙ୍କ ରହିଛି କି ନାହିଁ ସେ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ।  ପ୍ରତିହିଂସା ପରାୟଣ ହୋଇ କେହି ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଯାଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ଏଣେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ  ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଥିବା ଯୁବତୀ ଓ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ କୌଣସି ହାତ ନ ଥିବା ଖୋଦ୍‌ ସମ୍ପୃକ୍ତା ଯୁବତୀ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମତରେ କେହି ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ଏହି ଘଟଣାର ଅନ୍ତରାଳେ ରହିଛନ୍ତି। ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ  ଆଜି ଏନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସମ୍ପୃକ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି।

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend