୧୨ ଡିସେମ୍ବର, ମଙ୍ଗଳବାର: ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ

12deczodaic

ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିଛି। ଉଭୟ ଶରୀର ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାର ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିବେ। ନୂଆ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ରହିବ।

ବୃଷ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଉଭୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ଓ ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି। ଅଫିସ୍‌ରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ମାନ-ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ। ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: କଥା ଓ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତେଣୁ ଶରୀର ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଭାବେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଲାଭ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବଢ଼ିବ। ଚାକିରି ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଆଶାୟୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ସୁଖସମୃଦ୍ଧି ଯୋଗ ରହିଛି।

ସିଂହ: ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଦେହ ଭଲ ରହି ନପାରେ। ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ। କାହା ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା: ନୂଆ ସାଙ୍ଗ ତିଆରି କରିବେ। ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ଖାଇବେ। ଦାମୀ ଜିନିଷ କିଣିପାରନ୍ତି। ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ।

ତୁଳା: କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। କାହାର ଉପକାର କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ରହିବ।

ବିଛା: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ଆୟ ବଢ଼ାଇବାକୁ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ମାନ-ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ।

ମକର: କୌଣସି ବିପଜ୍ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିଲେ ଭଲ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ବହୁତ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: କୌଣସି ପ୍ରକାର ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କାହାରି କଥାକୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ତେଣୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ।

ମୀନ: ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲରେ କଟିବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ।

 

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend