୧୮ ଜୁନ୍‌, ସୋମବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିପାରେ

ମେଷ: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ରହିଛି। ଦୂର ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକିଥିବା କାମ ହୋଇଯିବ। ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ।

ବୃଷ: ପିଲାମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ମାନସିକ ଚାପରେ ରହିବେ। ଭାବି ଚିନ୍ତି କାହା ସହିତ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ। ନହେଲେ ଅଜଥାରେ ବିବାଦରେ ଫସିବେ। ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ୍‌: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ନାହିଁ। ପରିବାରରେ କାହା ସହିତ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାପ ବଢ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ବେଶୀ ଭଲ ନାହିଁ।

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା କାମ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ମାନ ଓ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଜକୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବେ ଓ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ।

ସିଂହ: ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାପ ବ‍ଢ଼ିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ଥିଲେ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ନହେଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ ବିତିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଅର୍ଥହାନୀର ଯୋଗ ରହିଛି। ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମୀକାଙ୍କ ଦିନଟି ବିଶେଷ ଭଲ ନାହିଁ। ତେଣୁ ସତର୍କତା ମୂଳକ ଭାବେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ।

ତୁଳା: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକିଥିବା କାମ ହୋଇଯିବ। ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ହସ ଖୁଶିରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ। ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ବିଚ୍ଛା: ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇବେ। ଦରମା ବଢ଼ିପାରେ।

ଧନୁ: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶୀ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ। ଦୁର୍ଘଟଣାର ଯୋଗ ରହିଛି। ତେଣୁ ରାସ୍ତାରେ ଗଲା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ୱନ କରନ୍ତୁ। ଅପରାହ୍ନରେ ଅଚାନକ ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି।

ମକର: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମନୋଭାବ ନେଇ କାମ କରିବେ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମୀକାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିଛି। ଚାହିଁଲେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ରିଲେସନ୍‌କୁ ଆକକୁ ବଢ଼ାଇପାରିବେ। ଏଥିରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ: ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହିତ ଅଚାନକ ଦେଖାହେବ। ଚାକିରି ବା ବାଣିଜ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଏଥିରୁ ମୁକୁଳିବାରେ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ତଥାପି ସତର୍କତା ମୂଳକ ଭାବେ ବ୍ୟବସାୟ କଲେ ଭଲ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ବେଶୀ ଭଲ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାର ଥିଲେ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଯାଆନ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆଖିରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଇପାରେ।

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend