୨ ଜୁନ, ଶନିବାର: ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁମାନେ ବାହାରକୁ ନଯିବା ଭଲ

rasiphala

ମେଷ: ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଗ ରହିଛି। ମାନ-ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ।

ବୃଷ: ବାଦ-ବିବାଦରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲରେ କଟିବ। ନୂଆ ଚାକିରି ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବନ୍ଧୁ, ପରିଜନଙ୍କ ପାଖରୁ ଉପହାର ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ହଠାତ୍‌ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଶନି ଦେବଙ୍କ ପୂଜା କରନ୍ତୁ, ବିଘ୍ନ ଟଳିଯିବ।

ସିଂହ: ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: ଉପହାର ଓ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଘରକୁ ବନ୍ଧୁ ଆସିପାରନ୍ତି। ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୂରଣ ହୋଇଯିବ।

ତୁଳା: ନିଜ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଦୂରଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ତାନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି।

ବିଚ୍ଛା: ଆଜିର ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଶ୍ର ଫଳ ମିଳିବ। ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ ବାଧା ଆସିପାରେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ: ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ଖାଇବା, ପିଇବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଥିଲେ, ଯୋଜନାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।

ମକର: ଜମିଜମା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଗ ରହିଛି। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ:  ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଧନହାନିର ଯୋଗ ରହିଛି, ଖର୍ଚ୍ଚ ବେଳେ ନିଜ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ସଫଳ ହେବ।

ମୀନ: ଆଜିର ଦିନଟି ମିଶ୍ର ଫଳ ଦେବ। ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଦେଖିଚାହିଁ ଗାଡ଼ି ଚଳାନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନେଇ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି।

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend