୭ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ବୁଧବାର: ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ମେଷ: ଆପଣଙ୍କର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ବାତାବରଣ ରହିବ। ଚାକିରି ବୃତ୍ତିରୁ ଆଶାନୁରୂପ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।

ବୃଷ: ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ପରିବାରରେ ଖୁସିଶାନ୍ତିର ମାହୋଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ: କୌଣସି କାମର ଶୁଭାରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ପରିବାରର ବଡ଼ଙ୍କ ସମ୍ମତି ନିଅନ୍ତୁ। ଯାତାୟାତ ସମୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।
କର୍କଟ: ନେତୃତ୍ଵ ନେବାର କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ସଉଦା ପାଇଁ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିବେ। ମହିଳାମାନେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ।

ସିଂହ: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳ ବଜାୟ ରହିବ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଧନଲାଭର ଅବସର ଅଛି।

କନ୍ୟା: ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଅଧୁରା କାମ ପୂରା ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମରେ ଯାତ୍ରାରେ ପରିପାରନ୍ତି। ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମଭାବ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ତୁଳା: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଭଲ ଫଳାଫଳ ନେଇ ଆସିବ। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବେ। ନିଜର ଯୋଜନାକୁ ରୂପରେଖ ଦେବା ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ବିଚ୍ଛା: ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଓ ପ୍ରଗତି ଆଣିଦେବ। ଅଫିସରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ହେବ। ପରିବାରରେ ହସଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ।

ଧନୁ: ନୂଆ କାମରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିଧି ବଢ଼ିବ। ପରିବାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ।

ମକର: ଚାକିରି ବୃତ୍ତିରେ ଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖାଦେବ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଝାମଣା ଠିକ୍‌ ରହିବ। ଉଧାର ନେବା ଓ ଦେବାରେ ନିବୃତ୍ତ ରହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଲେଖାପଢ଼ା ଲାଗି ସମୟର ରୁଟିନ ତିଆରି କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ କଟାଇବେ। ବିଦେଶରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ: ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମହତ୍ତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ପ୍ରିୟବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ନିବିଡ଼ ହେବ।

 

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend