ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହୁଛନ୍ତି କି? ଆଜି ହିଁ ଘରେ ଆଣି ରଖନ୍ତୁ ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌

cat1

ସାଧାରଣତଃ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସହ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ସହିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। କିଏ ଖୁବ୍‌ କମ୍ ଦିନରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବେଶ୍‌ ଉନ୍ନତି କରିଥାଏ ତ ଆଉ କିଏ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ କ୍ଷତି ସହିଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଫେଙ୍ଗଶୁଇ ଶାସ୍ତ୍ରର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ। ଫେଙ୍ଗଶୁଇରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଜିନିଷ ରହିଛି। ଯେପରିକି  ଲାଫିଙ୍ଗ୍‌ ବୁଦ୍ଧ, ବିଡ୍‌ ଚାଇମ୍ ଓ ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌ । ଏଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ ଘରେ କିମ୍ୱା ଅଫିସ୍‌ରେ ରଖି ନିଜର ସମସ୍ୟା ଦୂର କରି ପାରିବେ। ଲକି କ୍ୟାଟ୍ ଦ୍ୱାରା କିପରି ନିଜ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବ।

୧- ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି ଦୋକାନ କିମ୍ୱା ଅଫିସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌କୁ ରଖନ୍ତୁ । ଏଥିପାଇଁ ହଳଦିଆ କିମ୍ୱା ଧଳା ରଙ୍ଗର ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ହେବ।

୨- ଗୋଲଡେନ୍‌ ରଙ୍ଗର ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌ ଘରେ ରଖିଲେ ଘରର ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ବଢ଼ିଥାଏ। ଘରର ମୁଖ୍ୟଦ୍ୱାରରେ ଏହି ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌କୁ ରଖିପାରିବେ।

୩- ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜନିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ନିଜ ରୁମ୍‌ର ପୂର୍ବ ଦିଗରେ  ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌ ରଖିପାରିବେ। ଏହାଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିଥାଏ।

୪- ଖରାପ ନଜର ବା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଘରେ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଲକି କ୍ୟାଟ୍‌କୁ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ। ଏହାଦ୍ୱାରା  ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂରେଇଯାଏ।

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Send this to a friend