୨୫ ଡିସେମ୍ବର, ଶୁକ୍ରବାର: କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି

ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚିତ୍ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପ୍ରିୟଜନ ଓ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର ହେବେ। ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି।

ବୃଷ: ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ଚିତ୍ତପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ ଓ କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧି ହେବ। ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିବେ।

ମିଥୁନ: ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ପାଇବେ। ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପଢ଼ାପଢ଼ିରେ ମନ ଦେବେ।

କର୍କଟ: ନିଜ ମାନସମ୍ମାନକୁ ଜଗି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। କମିଶନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

ସିଂହ: ବିରୋଧୀ କିଛି କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଭେଟ ହେବ। ଫଳରେ ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ।

କନ୍ୟା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଟିକେ ଜଗି ରଖି ଚଳନ୍ତୁ। ପ୍ରତିକାର– ନିଜ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ଗୋଟା ଗୁଆ ରଖନ୍ତୁ।

ତୁଳା: ବୃତ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଭବ କରିବେ। ନୂଆ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ବିଛା: ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିଯିବ। ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ। ଶୁଭ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ଧନୁ: ନିର୍ମାଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ।

ମକର: କୌଣସି ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ଧାର ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରି ପାଇପାରନ୍ତି। ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ବୁଝାମଣା ଦ୍ୱାରା ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ସଞ୍ଚୟ ବଢ଼ାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ।

ମୀନ: ପରିବାରରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।