୧୧ଡିସେମ୍ବର, ଶୁକ୍ରବାର: ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ

ମେଷ: ପୁରାତନ ରୋଗରେ ସାମନ୍ୟ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ କମ୍ ପରିଶ୍ରମରେ ଆଶା ମୁତାବକ ଫଳପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।
ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବା ସହ ଦୂରଯାତ୍ରର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ବୃଷ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଠିକ୍ ରହିବା ଆକସ୍ମିକ ଅର୍ଥଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ନୂଆ ଚାକିରିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ସାଧନକୁ ଭଗବତ୍ ସେବା ଭଳି ମାନ୍ୟତା ଦେବେ।

ମିଥୁନ: ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସୁରୁଖୁରୁରେ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଗୃହୋପକରଣ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି। ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇ ପରିବାରରେ ହସ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଖେଳିଯିବ।

କର୍କଟ: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂଆ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ନିଜର ଲୋକମାନେ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାଇବେ।

ସିଂହ: ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଓ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଆଶା କରୁଥିବା କାମଟି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୁବିଧାରେ ହୋଇଯିବ।

କନ୍ୟା: ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ ଓ ନିଜ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। କଳା, ସାହିତ୍ୟ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ସଙ୍ଗୀତ ଆଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ।

ତୁଳା: ଉଚ୍ଚାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସଂପକ ଦୃଢ଼ ହେବ। ପାରିବାରିକ ତିକ୍ତତା ଦୂର ହେବା ସହ ପରିବାର ହିତ ପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟରେ ରଖିବା ପାଇଁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ବିଛା: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବଢ଼ିବ। ଯାନବାହାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ଧନୁ: ନିଜ ଦକ୍ଷତା ଯୋଗୁ ସଫଳତା ପାଇବେ। କର୍ତ୍ତବ୍ୟକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ। ଅଭାବ, ଅସୁବିଧା ଥାଇ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାମ ଅଟକିବ ନାହିଁ।

ମକର: ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଲାଭ ଓ ପଦମର୍ଯ୍ୟାଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦୂରଯାତ୍ରାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଓ ଆଶା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଟି ପୂରଣ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ କଟିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ।

ମୀନ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ନିଜ ଜିଦ୍‌ରୁ ନିବୃତ ହେବା ଶ୍ରେୟସ୍କର ହେବ। ରାସ୍ତାଘାଟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସତର୍କ ହୋଇ ଚାଲିବା ଉଚିତ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।