ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଦର୍ଶାଇ ପୁଲିସ୍‌ ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଲେ ରିୟା, ଜାରି କଲେ ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁହାଯାଉଥିବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବେ ପୁଲିସ୍‌ ସୁରକ୍ଷା ଲୋଡ଼ିଛନ୍ତି। ନିଜ ଜୀବନ ସହ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବପ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ରିୟା ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ୍‌ର ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଛନ୍ତି।

ରିୟା ମୁମ୍ବାଇର ଯେଉଁ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଛନ୍ତି, ଏହା ପରିସରରେ କିଛି ଲୋକ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇ ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି କରିଥିଲେ। ଏହାର ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରି ରିୟା ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଛନ୍ତି। ରିୟା ଶେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ବାପା ଇନ୍ଦରଜୀତ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଘେରି ଯାଉଥିବାରୁ ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି। ରିୟା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ମୋ ଘର ପାଖରେ ଘଟିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ମୋ ବାପା ଇନ୍ଦରଜୀତ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ।

 

View this post on Instagram

 

This is inside my building compound , The man in this video is my father Indrajit chakraborty ( retd . army officer ) We have been trying to get out of our house to cooperate with ED , CBI and various investigation authorities to cooperate . There is a threat to my life and my family’s life . We have informed the local police station and even gone there , no help provided . We have informed the investigation authorities to help us get to them , no help arrived . How is this family going to live ? We are only asking for assistance , to cooperate with the various agencies that have asked us . I request @mumbaipolice to please provide protection so that we can cooperate with these investigation agencies . #safetyformyfamily In covid times , these basic law and order restrictions need to be provided . Thankyou

A post shared by Rhea Chakraborty (@rhea_chakraborty) on

ଆମେ ଇଡି, ସିବିଆଇ ଓ ଅନ୍ୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥାର ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରିବା ବେଳେ ଆମକୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ଏବେ ମୋର ଓ ମୋ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ମୁଁ ସ୍ଥାନୀୟ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଅବଗତ କରାଇବା ସହ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛି। ଆମେ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥାକୁ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲୁ। ହେଲେ ସେମାନେ କିଛି ସହଯୋଗ କରି ନାହାନ୍ତି। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଆମ ପରିବାର କେମିତି ବଞ୍ଚିବୁ ବୋଲି ରିୟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଦିଲ୍ଲୀ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କରୋନା ସହିତ ଡେଙ୍ଗୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଶୁକ୍ରବାର ଏନସିବି ଆଗରେ ହାଜର ହେବେନି ଦୀପିକା

କୃଷି ବିଲକୁ ଜୋରଦାର ବିରୋଧ, ପଞ୍ଜାବରେ ରେଳ ରୋକ୍

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଯାଚିକା ନେଇ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଜବାବ ମାଗିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

ବିଭିନ୍ନ ଠିକଣାରେ ରେଡ୍, ୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବେଆଇନ୍ ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ

ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଡିନ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ପରଲୋକ

ବିବାହକୁ ମାସେ ନ ପୁରୁଣୁ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ଟ୍ରେନ୍‌ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ବର୍ତ୍ତିଗଲା ଦୁଇ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବାଳକ!

ଲକଡାଉନ୍ ବେଳେ ନଦୀ ପାଣିର ମାନ ସେତେଟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇନି

କରୋନା ପାଇଁ ଭାରତରେ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଚାକିରି ହରାଇଲେଣି

ଅକ୍ଟୋବର ୨୨ ଯାଏ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହେପାଜତକୁ ଗଲେ ଉମର ଖାଲିଦ

ସମନ ପାଇବା ପରେ ଗୋଆ ଛାଡ଼ିଲେ ସାରା