ଜୟସୂରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଡ଼ ଅଭିଯୋଗ; ପତ୍ନୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି ଲିକ୍

କଲୋମ୍ୱୋ: ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟିମ୍‌ର ପୂର୍ବତନ ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ତଥା ଅଧିନାୟକ ସନତ ଜୟସୂରିୟା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ସେ କ୍ରିକେଟ୍‌ରେ ଶତକ କରି କିମ୍ୱା ନିଜ ଟିମ୍‌କୁ ଜିତାଇଥିବା ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ନାହାନ୍ତି। କାରଣ ସେ ବହୁ ଦିନରୁ ଅବସର ନେଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଜୟସୂରିୟା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଭିଡିଓ ଲିକ୍ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କ୍ରିକେଟ୍‌ ଜଗତରେ ଆଶାତୀତ ସଫଳତା ପାଇଥିବା ଜୟସୂରିୟା ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ କିନ୍ତୁ ବିବାଦ ଭିତରେ ଫଶି ରହିଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ତିନି ଥର ବାହାହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବାହାଘର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା।  ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କର ୩ଟି ସନ୍ତାନ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ସେ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବି ବେଶି ଦିନ ତିଷ୍ଠି ନ ଥିଲା।  ତାଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ କୌଣସି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ଦେଶର ଜଣେ ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେହି ତୃତୀୟ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଜୟସୂରିୟା ତାଙ୍କର ପ୍ରାଇଭେଡ୍‌ ଭିଡିଓ ଲିକ୍ କରିଛନ୍ତି। ରାଗ ରଖି ଜୟସୂରିୟା ଏପରି କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜୟସୂରିୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସି ନାହିଁ।

କୁହାଯାଉଛି ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଆଉ କାହା ହାତରେ ଲାଗି ଯାଇଛି ଓ ସେ ଏହାକୁ ଅପଲୋଡ୍‌ କରି ଦେଇଛି। ଅଯଥାରେ ଜୟସୂରିୟାଙ୍କ ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦା ଯାଉଛି। କାରଣ ଜୟସୂରିୟାଙ୍କ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ବେଶ ଆଦର ରହିଛି। ସେ ରାଜନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଛବିକୁ ମଳିନ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏପରି କରାଯାଉଥିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ତେବେ ଯଦି ସେ ନିଜେ ଏହି ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍‌ କରିଥିବେ ତା’ହେଲେ ଏହା ସବୁଠାରୁ  ଲଜ୍ଜାଜନକ ବିଷୟ।

ରିପୋର୍ଟ ଓ ଫଟୋ- ଆଜ୍‌ତକ୍‌

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସୁନା ଚୋରା ଚାଲାଣ ମାମଲା, ଏନଆଇଏକୁ ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଲା କେନ୍ଦ୍ର

୧୦ରୁ ୧୩ ଲକଡାଉନ୍, ଜରୁରୀକାଳୀନ ସେବା ମିଳିବ

ମୃତ୍ୟୁ ହାର ହ୍ରାସ ଆମର ଲକ୍ଷ୍ୟ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ

ନେପାଳରେ ଭାରତୀୟ ଘରୋଇ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ପ୍ରସାରଣ ଉପରେ ରୋକ୍

୭୫୦ ମେଗାୱାଟ ରେୱା ସୌର ପ୍ରକଳ୍ପ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ଆଉ ପାଦେ ଆଗେଇଲା ଭାରତୀୟ ରେଳ

ସିଲାବସ କମିବା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ବିରୋଧୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗର ଜବାବ ଦେଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ

ଲଦାଖ ପରେ ହଟ ସ୍ପୀଙ୍ଗରୁ ହଟିଲା ଚୀନ୍ ସେନା, ଆଗକୁ ଜାରି ରହିବ ବୈଠକ

୧୫ ଦିନରେ ଆମେରିକାର ୯ ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ

ୟେସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଓ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ୨୫୦୦ ହଜାର କୋଟିର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ

ବିଶ୍ୱ ପୁନର୍ଗଠନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଭାରତ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ: ମୋଦି

୬ଟି ବ୍ରିଜର ଉଦଘାଟନ କଲେ ପ୍ରତିରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ