ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ୪.୫ କୋଟିର ଫ୍ଲାଟ ପାଇଁ ଇଏମଆଇ ଦେଉଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ!

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ଆସିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗର ଖୋଳତାଡ଼ କରୁଥିବା ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ(ଇଡି) ହାତରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ତଥ୍ୟ ଲାଗିଛି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ଫ୍ଲାଟର ଇଏମଆଇ ଭରଣ କରୁଥିଲେ।

ଅଙ୍କିତା ମୁମ୍ବାଇର ମଲାଡରେ ଗୋଟିଏ ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୪.୫ କୋଟି। ଏହି ଫ୍ଲାଟ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ହିଁ ଇଏମଆଇ ଦେଉଥିଲେ। ଇଡି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏ ଫ୍ଲାଟ ବାବଦରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା କଟୁଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି।

ଖୋଳତାଡ଼ ବେଳେ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଯେଉଁ ଫ୍ଲାଟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିଲେ ସେଠାରେ ଅଙ୍କିତା ରହୁଛନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ୬ ବର୍ଷ ଧରି ସୁଶାନ୍ତ ଓ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଜାରି ରହିଥିଲା। ଉଭୟ ୨୦୧୬ରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଇଡି ସୂତ୍ରରୁ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ଏହି ଖବର ପାଇବା ପରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମାଗିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କିତା ଏଯାଏ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ ନାହାନ୍ତି।

ଇଡି ସୂତ୍ରରୁ ଆହୁରି ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଜେରା ବେଳେ ଏକଥା କହିଛନ୍ତି। ସେ ଇଡି ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ହିଁ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ ପାଇଁ ଇଏମଆଇ ଦେଉଥିଲେ। ତଥାପି ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ କେବେ ହେଲେ ଫ୍ଲାଟ ଖାଲି କରିବାକୁ କହି ପାରୁ ନଥିଲେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କିଛି ବର୍ଷ ତଳେ କିଣା ଯାଇଥିବା ଏହି ଫ୍ଲାଟ ପାଇଁ କେତେ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଥିଲା ସେକଥା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ମାତ୍ର କିଛି ଇନଷ୍ଟଲମେଣ୍ଟ ପେଣ୍ଡିଂ ରହିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପ୍ରତି ମାସରେ ଇଏମଆଇ ପାଇଁ ଟଙ୍କା କଟୁଥିବା ତଥ୍ୟ ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି।

ଏବେ ଇଡି ଉକ୍ତ ଫ୍ଲାଟ ସମ୍ପର୍କରେ ବିସ୍ତୃତ ତଥ୍ୟ ଓ ପଞ୍ଜୀକରଣ ବାବଦରେ ଖୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଖୁବଶୀଘ୍ର ଇଡି ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେରା ପାଇଁ ଡାକିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ବର୍ଷା

ଓଡ଼ିଶାର ଲଦାଖ; ୟୁଥ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଆଉଟ୍‌ ଡେଷ୍ଟିନେସନ

ଆଜିଠୁ ଆଇପିଏଲ୍‌; କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଜାରି ହୋଇଛି କଡ଼ା କଟକଣା

SCBରେ ଶବ, ରୋଗୀ ଏକାକାର ଘଟଣା; ଆଜି ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିବ କମିଟି

ଏଥର ଆଇପିଏଲରେ କେଉଁ ଟିମ୍‌ର କେତେ ଦମ୍?

ପେଟରେ ମଦ ବୋତଲ ପୂରାଇ ଦେଲା ନିଶାସକ୍ତ ବନ୍ଧୁ

କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୪୧୦୧; ଆଗରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା

କରୋନା ପରିଚାଳନାରେ ବିଏମସି ଫେଲ୍ : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଲେ ନିରଞ୍ଜନ

ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଉପନିର୍ବାଚନ: ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ରାଜକିଶୋର

ବର୍ଷାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସ୍‌ଆର୍‌ସିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୩୦୫ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସେଥିରୁ ୨୧୫ ଲୋକାଲ କେସ୍‌

ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ କୃଷି ଆଇନରେ କଣ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଚାଷୀ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି