ମଦ ପିଇ କମେଣ୍ଟ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା, ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ପଡ଼ିଲେ ଯୁବକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ଅସଦାଚରଣ।  ଇଣ୍ଡିଗୋର ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରି ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକକଙ୍କୁ ହଟହଟା ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି। କମେଣ୍ଟ ମାରିଥିବାରୁ ଦୁଇ ଜର ଯୁବକ ଜଣକ ସମ୍ପୃକ୍ତ  ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସ୍ ର ଗୋଡ଼ ତଳେ ପଡ଼ି ଭୁଲ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି। ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ହାଇଦ୍ରାବାଦର ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧି ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବାବୁ ମିଳିଛି। ତେବେ ଯୁବକ ଦୁଇ ଜଣ ଭୁଲ କ୍ଷମା ମାଗୁଥିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ  ମିଡିଆରେ ଭାରାଲ ହୋଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସ୍  ଜଣକ ନିଜର ଡ୍ୟୁଟି ସାରି ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ।

ହେଲେ ସେଠାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅଶାଳୀନ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଫଳରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସ୍ଥାନୀୟ ଏୟାରପୋର୍ଟ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପୋଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କରି ଅଟକ ରଖିଥିଲା। ଜଣକ ନାମ ଭାରତ ହୋଇଥିବା ବେଲେ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମ କଲ୍ୟାଣ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା।  ଧରାପଡ଼ିବା ବେଳେ  ଉଭୟ ପ୍ରବଳ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା।

ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ କ୍ଷମା ମାଗିବା ସହ ଯୁବତୀ ଜଣକୁ ଏତଲା ନ ଦେବାକୁ  ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଭୁଲ ମାଗିବା ବେଳେ ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସ୍  ଜଣକ ଉଭୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ ତଳେ ପଡ଼ିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାକୁ ପୋଲିସ ସେଠାରେ ଦେଖୁଥିଲା। ହେଲେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ ଉତ୍ତୋଳନ ହୋଇ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଘଟଣାଟି ପୁରୁଣା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭିଡିଓଟି ଏବେ ପ୍ରବଳ ବେଗରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

Courtesy:Hindustantimes