ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କାଦୁଅରେ ପଡ଼ିଥାନ୍ତେ ମମତା !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ରାଜ୍ୟପାଳ କେଶରୀନାଥ ତ୍ରିପାଠୀ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ବାବୁଲ୍‌ ସୁପ୍ରିୟୋ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ମୋଦି ଶାନ୍ତିନିକେତନ ବାହାରିଥିଲେ। ସେଠାରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜି ପହଞ୍ଚିଲେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ହେବା ମାତ୍ରେ ମମତା ତରବର ହୋଇ ମୋଦିଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ। ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଛୋଟ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ ମୋଦି!

ଘଟଣାଟି ଥିଲା ଏମିତି। ମୋଦିଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ଶାନ୍ତିନିକେତନରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ଦେଖିଲେ ସେଠାରେ କିଛି ସ୍ଥାନରେ କାଦୁଅ ଜମା ହୋଇ ରହିଛି। ତେଣୁ ମୋଦି କିଛିବାଟ ଚାଲିକି ଆଗକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ଦେଖିଲେ ସେପଟୁ ମମତା ତରବର ହୋଇ ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଧ୍ୟାନ କେବଳ ମୋଦିଙ୍କ ଉପରେ ଥାଏ। କେମିତି ସେ ଯାଇ ମୋଦିଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ଆସୁଥାନ୍ତି। ମମତାଙ୍କୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ମୋଦି ଜାଣିପାରିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର କାଦୁଅ ଉପରେ ଟିକେ ବି ଧ୍ୟାନ ନାହିଁ। ତେଣୁ ସେ ହାତ ହଲେଇ ମମତାଙ୍କୁ ସେହି କାଦୁଅ ରାସ୍ତାରେ ନ ଆସି ଶୁଖିଲା ରାସ୍ତାରେ ଆସିବାକୁ ସଂକେତ ଦେଲେ। ସେହି କାଦୁଅ ରାସ୍ତାରେ ଆସିଥିଲେ ହୁଏତ ମମତାଙ୍କର ପାଦ ଖସିଯାଇଥାନ୍ତା ଏବଂ ସେ ଏକ ଛୋଟ ମୋଟ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରିଥାନ୍ତେ। କିନ୍ତୁ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି କିଛିବି ହେଲାନାହିଁ।

ସୌଜନ୍ୟ- NYOOOZ TV