୧୪ ଜୁନ୍, ଗୁରୁବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ପହିଲି ରଜରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି କେମିତି କଟିବ

ମେଷ: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟକୁ ବଢ଼ାଇବାକୁ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ।

ବୃଷ: କାହା ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ନିଜ କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ରାସ୍ତାରେ ଯିବା ଆସିବା କଲା ବେଳେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ।

ମିଥୁନ: ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଶା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଘରକୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। ଅର୍ଥଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ଖାଇବେ।

କର୍କଟ: ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଅଫିସ୍‌ରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ନ ହେଲେ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିବେ।

ସିଂହ: ଭଲ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା କରିବେ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ। ବିଦେଶରୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ ଆଜି ସେଦିଗରେ ଅଗ୍ରସର ହେବେ। ଘରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: ସନ୍ତାନସନ୍ତତିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଇପାରେ। ଅଯଥାରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ବିଛା: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଖାଇବା-ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକଯୁବତୀମାନେ ଆଜି କୌଣସି ବେସରକାରୀ କଂପାନୀରୁ ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି। ସମାଜରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ଭାଗିଦାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ମକର: ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯଶ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ବୁଝିବିଚାରି କାମ କରିବେ। କିଛି ନୂଆ କାମ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ନ କଲେ ଭଲ। ହଠାତ୍ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ମୀନ: ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ଘର ଅବା ଗାଡ଼ି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ବନାଇବେ। ଦେଖିଚାହିଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।