୨୦ ନଭେମ୍ବର, ରବିବାର: ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା ମୁତାବକ ଲାଭ ମିଳିବ

Horoscope

Horoscope

Jitendra Garnayak
  • Published: Sunday, 20 November 2022
  • Updated: 20 November 2022, 07:29 AM IST

Sports

Latest News

ମେଷ:ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଅବଶ୍ୟ ମିଳିବ। ଘର କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ନବୀକରଣ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। କୌଶଳ ପ୍ରୟୋଗ କରି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ବୃଷ:ମାନହାନିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପାଠପଢ଼ାରେ ମନ ଦେବେ। ରାସ୍ତାରେ ଯା’ଆସ କଲା ବେଳେ ଯଥେଷ୍ଟ ସତର୍କ ହୁଅନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ:ସାମାଜିକ ପତିଆରା ବଜାୟ ରହିବ। ଜନସେବା ଦ୍ୱାରା ସୁନାମପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

କର୍କଟ:ଜମିଜମା ସଂକ୍ରାନ୍ତୀୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ ହୋଇଯିବ। କାହାକୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ରକ୍ଷା କରିବା ଫଳରେ ମାନ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ।
ପରିବାରରେ ହସଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ।

ସିଂହ:ସହନଶୀଳତା ଗୁଣ ଯୋଗୁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ଘରକୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା:ଦୂରେଇ ଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁମାନେ ପୁଣି ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଦୂରଯାତ୍ରାରୁ ସୁଫଳ ମିଳିବ।

ତୁଳା:ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଓ ବିବେକ ଖଟାଇ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ। ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ  ନିକଟସ୍ଥ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା:ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା ମୁତାବକ ଲାଭ ମିଳିବ। ଯାନବାହାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ।

ଧନୁ:ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ। ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବେ।

ମକର: ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ। ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ଭଲ ରହିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ:ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିବେ। ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ଓ ଅଦରକାରୀ ଭାବନା ଉପରେ ଅଧିକ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମୀନ:ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବିକାଶ କରିବେ। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ମନ ଦେଇ ସବୁ କାମ କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories