୨୭ ନଭେମ୍ବର, ରବିବାର: ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଚଳାବସ୍ଥା ଦୂର ହେବ

ମେଷ:ସାହିତ୍ୟ, କଳା, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ସଂଗୀତ ଆଦି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ବୃଷ:ସନ୍ତାନଙ୍କର ଉନ୍ନତିରେ ଖୁସି ହେବେ। ମିତ୍ରଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ରାଜନୀତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବାଦବିବାଦ, ପରୀକ୍ଷା ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆଦିରେ ସଫଳ ହେବେ। ମିଥୁନ:ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚାକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ହେବ। ମାନସିକ ସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ତମ ରୋଜଗାର […]

Horoscope

Horoscope

Jitendra Garnayak
  • Published: Sunday, 27 November 2022
  • Updated: 27 November 2022, 07:26 AM IST

Sports

Latest News

ମେଷ:ସାହିତ୍ୟ, କଳା, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ସଂଗୀତ ଆଦି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ବୃଷ:ସନ୍ତାନଙ୍କର ଉନ୍ନତିରେ ଖୁସି ହେବେ। ମିତ୍ରଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ରାଜନୀତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବାଦବିବାଦ, ପରୀକ୍ଷା ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆଦିରେ ସଫଳ ହେବେ।

ମିଥୁନ:ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚାକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ହେବ। ମାନସିକ ସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ତମ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ।

କର୍କଟ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପ୍ରଚୁର ଲାଭବାନ୍ ହେବେ। ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ବକ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

ସିଂହ:ସହନଶୀଳତା ଗୁଣ ଯୋଗୁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ, ପ୍ରେରଣା ଓ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାରେ ପାରିବାରିକ ସୁଖଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ।
ରାଜନୀତିରେ ଶତ୍ରୁ ଓ ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ବିଜୟୀ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ହୋଇପାରୁ ନଥିବା କାମକୁ ଆଜି ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଚଳାବସ୍ଥା ଦୂର ହେବ।  ନିକଟସ୍ଥ ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବେ।

ତୁଳା:ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିକଶିତ ହେବ। ପରିବାରରେ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଲେ ମଧ୍ୟ କୌଶଳକ୍ରମେ ତା’ର ସମାଧାନ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରି ଆଶାତୀତ ଲାଭ ଉଠେଇବେ।

ବିଛା:ସନ୍ତାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ମାନସିକ ସ୍ଥିରତା ଦେଖା ଦେବ। ଖେଳରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ପରିବାରରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହୋଇଯିବ।

ଧନୁ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ। ସୁଯୋଗକୁ ହାତ ଛଡ଼ା ନ କରିବା ଉଚିତ। କାରଣ ଆଜି ସବୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ମକର:ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବାଦବିବାଦ, ପରୀକ୍ଷା ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆଦିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ:ଉଚିତ ପନ୍ଥା ଗ୍ରହଣ କଲେ ଆପଣା ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ରାଜନୀତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତ୍ରୁମାନେ ମିତ୍ରବତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଯାନବାହାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ମୀନ: ମାନସିକ ସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବା। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ ଆୟ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Also Read