ବର୍ଷାର ମଜା ଏମିତି ନେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିବାନୀ : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

sivani-odia-actress

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡିଶା ରିପୋର୍ଟର), ଆଜିକାଲି ବର୍ଷାରେ ବେହାଲ ହେଲାଣି ଜୀବନ। ଛାଡିବାର ନାଁ ହିଁ ନେଉନି।ଲଗାଣବର୍ଷା ପାଇଁ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନ ବେହାଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ ସେପଟେ ବର୍ଷାରେ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ‘ସିଷ୍ଟର ଶ୍ରୀଦେବୀ’ ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍ ହିରୋଇନ୍ ଶିବାନୀ। କାରଣ ସବୁବେଳେ ବର୍ଷାରେ ଭିଜି ଦେହ ଖରାପ କରିବାକୁ ସେ ବିଲକୁଲ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତିନି। ତେଣୁ ବର୍ଷାରେ ଘରେ କଫି ପିଇ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ସେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଓ ବର୍ଷାହେଲେ ସେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକି କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଆସର ଜମାନ୍ତି। ଶିବାନୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯ଼ାୟୀ ପିଲାଦିନେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ଷା ପିଣିରେ ଭିଜିବା ବେସ୍ ପସନ୍ଦ ଥିଲା। ପିଲାଦିନେ ଯେତେ ଦେହ ଖରାପ ହେଉନା କାହିଁକି ସେ ବର୍ଷା ହେବା ମାତ୍ରେ ବର୍ଷରେ ଯାଇ ଭିଜୁଥିଲେ ଓ ଗୀତଗାଇ ନାଚୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୁଟିଙ୍କ ଓ ପଢାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିବାରୁ ସେ ବର୍ଷା ପାଣିଠୁ ଟିକେ ଦୁରେଇ ରହୁଛନ୍ତି। ନହେଲେ ଦେହ ଖରାପ ହେବ ଓ ସବୁ ସିଡୁଲ ବିଗିଡିଯିବ।

ତେବେ ଏଠାରେ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ଶିବାନୀ ‘ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଜକ୍ସନ’ର ‘ସିଷ୍ଟର ଶ୍ରୀଦେବୀ’ ଫିଲ୍ମରେ ବାବୁସାନଙ୍କ ସହ ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଯଦିଓ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି ତେବେ ପୂର୍ବରୁ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।‘ ଉତ୍ତରଦାୟୀ’ , ‘ଦେବୀ’ ପରି ହିଟ୍ ସିରିଏଲରେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଛନ୍ତି।

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend