ଭୋଟ୍ ଦେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇଗଲା ଜୀବନ

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।

Accident PhotoOR

ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ବାଇକ୍‌ ପଡ଼ିଛି

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 21 May 2024
  • Updated: 21 May 2024, 06:43 PM IST

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ନିରଲ ନାୟକ। ତାଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ପର୍ତ୍ତମାହା ଗାଁରେ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କନ୍ଧମାଳଜିଲ୍ଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁରେ। ନିରଳ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ାରୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିଲେ। ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ ଅନଳ ନାୟକଙ୍କର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ପୁଅ ଆଉ ପତ୍ନୀ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ  ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଆହତ ମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇବା ସିହିତ ମୃତଦହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଚେଦ ପାଇଁ ପୁଲିସ ପଠାଇଛି। 

Also Read

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଭୋଟ୍ ଦେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇଗଲା ଜୀବନ

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।

Accident PhotoOR

ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ବାଇକ୍‌ ପଡ଼ିଛି

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 21 May 2024
  • Updated: 21 May 2024, 06:43 PM IST

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ନିରଲ ନାୟକ। ତାଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ପର୍ତ୍ତମାହା ଗାଁରେ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କନ୍ଧମାଳଜିଲ୍ଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁରେ। ନିରଳ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ାରୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିଲେ। ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ ଅନଳ ନାୟକଙ୍କର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ପୁଅ ଆଉ ପତ୍ନୀ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ  ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଆହତ ମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇବା ସିହିତ ମୃତଦହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଚେଦ ପାଇଁ ପୁଲିସ ପଠାଇଛି। 

Also Read

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଭୋଟ୍ ଦେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇଗଲା ଜୀବନ

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।

Accident PhotoOR

ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ବାଇକ୍‌ ପଡ଼ିଛି

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 21 May 2024
  • Updated: 21 May 2024, 06:43 PM IST

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ନିରଲ ନାୟକ। ତାଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ପର୍ତ୍ତମାହା ଗାଁରେ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କନ୍ଧମାଳଜିଲ୍ଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁରେ। ନିରଳ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ାରୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିଲେ। ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ ଅନଳ ନାୟକଙ୍କର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ପୁଅ ଆଉ ପତ୍ନୀ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ  ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଆହତ ମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇବା ସିହିତ ମୃତଦହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଚେଦ ପାଇଁ ପୁଲିସ ପଠାଇଛି। 

Also Read

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଭୋଟ୍ ଦେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇଗଲା ଜୀବନ

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।

Accident PhotoOR

ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ବାଇକ୍‌ ପଡ଼ିଛି

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 21 May 2024
  • Updated: 21 May 2024, 06:43 PM IST

ଭୋଟ ଦେଇ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ନିରଲ ନାୟକ। ତାଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ପର୍ତ୍ତମାହା ଗାଁରେ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କନ୍ଧମାଳଜିଲ୍ଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁରେ। ନିରଳ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ାରୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ବାଇକରେ ଫେରୁଥିଲେ। ଭୋଟ ଦେଇ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଟାଙ୍ଗି ଗାଁ ନିକଟ ବୁଲାଣି ରାସ୍ତାରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ ଅନଳ ନାୟକଙ୍କର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ପୁଅ ଆଉ ପତ୍ନୀ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ  ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଆହତ ମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇବା ସିହିତ ମୃତଦହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଚେଦ ପାଇଁ ପୁଲିସ ପଠାଇଛି। 

Also Read

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos