୧୨ ଏପ୍ରିଲ, ମଙ୍ଗଳବାର: ସାହସିକତାର ସହ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ

ମେଷ: ସାହସିକତାର ସହ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ଥ ରହିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ।

ବୃଷ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

ମିଥୁନ: ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, ଏଣୁ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ନିଜର ମନ ପସନ୍ଦର ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ କିମ୍ବା ଚୋରି ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ।

କର୍କଟ: ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ମାନସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବକେୟା ଅର୍ଥ ଫେରିପାଇବେ। ଶରୀର ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ।

ସିଂହ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିଯିବା ଯୋଗ ମାନସିକ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟସାଧନ କରିବେ। ପରୋପକାର କରିବା ପାଇଁ ମନ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ।

 ତୁଳା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ। ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ସୁଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ ସହ ଦୂରଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଦବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ। ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବମାନେ ଅସହଯୋଗ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ।

ଧନୁ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ପୂର୍ବରୁ ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ କଲାବେଳେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ।

ମକର: ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଶରୀରରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସରେ ଦିନଟିକୁ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆଶାରୁ ଅଧିକ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହ ଦୂରଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଯୋଗୁ ମାନସିକ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।