ଜୁଲାଇ ୧୩, ବୁଧବାର; ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ପାରିଶ୍ରମିକ ମିଳିବ ନାହିଁ

ମେଷ: ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଶିକ୍ଷାରେ ଅବହେଳା କରିବାରୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପମାନ ପାଇବାର ଯୋଗ ରହିଛି।

ବୃଷ: ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ପାରିଶ୍ରମିକ ମିଳିବ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ। ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ସ୍ୱଭାବକୁ ଦେଖି ବାପାମା କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ମିଥୁନ: ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ମହିଳାମାନେ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ନହେବାରୁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ

କର୍କଟ: ବ୍ୟବସାୟରେ ବାକି ପଡିଥିବା ଅର୍ଥ ଆଦାୟ ହେବ।  ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ମନ ବଳାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ କରିବେ।

ସିଂହ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମାନସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ନୂତନ କର୍ମ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ।  ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ଧର୍ମପରାୟଣା ହେବେ।

ତୁଳା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପବାଦ ପାଇବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଶରୀରରେ କୌଣସି ଆଘାତ ଲାଗିବାରୁ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହିତ କଳହ ଦେଖାଯିବାରୁ ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ।

ବିଛା: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ରହିବ।ନୂଆ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଳନ ହେବ। ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି।

ମକର: ବହୁଦିନର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଳନ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ର୍ନିବାହ କରିବେ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସମାଜ ସେବାରେ ମନ ବଳାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାରୁ ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ: ପରିବାର ସହିତ ଆଜି ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ରହିଛି। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ କରିବେ।ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ମୀନ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଗୃହରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ କଥାକୁ ନେଇ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।