୧୬ ଡିସେମ୍ବର, ଗୁରୁବାର; ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ

ମେଷ: ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପାଇଁ ମନ ବଳାଇବେ। ଦୂର ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ରହିଛି।

ବୃଷ: ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କଳହ ହେବ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଦବିବାଦ ସୃଷ୍ଟିହେବାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ ।

ମିଥୁନ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ଧର୍ମପରାୟଣ ହେବେ।

କର୍କଟ: ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। ଜମିବାଡି କର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ସିଂହ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ। ଗୃହ ଭୂମି କ୍ରୟର ସୁଯୋଗ ‌ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ମହିଳାମାନେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପମାନ ପାଇବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧିହେବେ। ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।

ତୁଳା: ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ। ବାହନ କ୍ରୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି।

ବିଚ୍ଛା: ଜମିବାଡି ସମ୍ପର୍କୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାର ଉନ୍ନତି ହେବ। ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଧନୁ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପବାଦ ପାଇବା ସହିତ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। କ୍ୟାରିଅର ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ମକର: ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟିହେବ। ଅପବାଦ ପାଇବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି। ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବାରୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।

ମୀନ: ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସମାଜ ସେବାରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ।

 

 

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।