୧୮ ଜାନୁଆରୀ, ମଙ୍ଗଳବାର: ସହଯୋଗୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇବେ

ମେଷ: କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳରେ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହ ବାଦ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ହଇରାଣ ହରକତ କରି ପାରନ୍ତି। ଅଯଥା ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ।

ବୃଷ: ପାରିବାରିକ ଏବଂ ସନ୍ତାନ ସୁଖରେ ସୁଖୀ ହେବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହାତକୁ ନେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମଧ୍ୟ କରିବେ। ଭୂମି ଓ ବାହନ କ୍ରୟ ପାଇଁ ମନ ବଳାଇବେ।

ମିଥୁନ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଯୋଗୁ ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଭାବ ରହିବ।

କର୍କଟ: ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ନୂତନ ଆୟର ପନ୍ଥା ମିଳିପାରେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ସିଂହ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଯଥା ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ଏବଂ ମନାନ୍ତର ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ସମାଜସେବାରେ ମନ ନିବେସ କରିବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହାତକୁ ନେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ।

ତୁଳା: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। ଶାରିରୀକ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ।

ବିଛା: ପୂର୍ବରୁ ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁନେଇ  ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ସାମାନ୍ୟ କଥାରେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବଚସା ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ।

ଧନୁ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ସୁଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ ସହ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହ ମିଳନ ହୋଇପାରେ। ସତର୍କ ହୋଇ ଯାନ ବାହନ ଚଳାଇବେ, ଆଘାତ ଲାଗିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ମକର: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ସହଯୋଗୀ ମାନେ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇବେ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। ଯାନ ବାହନ ସତର୍କ ହୋଇ ଚଳାନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ନୂତନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଘରପାଇଁ କ୍ରୟ କରିବେ।ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ମୀନ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଦ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆୟ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।