୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ, ରବିବାର: ସବୁଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ

ନୂଆ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହେବ। ପ୍ରକାଶନ, ସଂଗଠନ ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

Rashi PhotoOR

Representational Image

Jitendra Garnayak
  • Published: Sunday, 19 March 2023
  • Updated: 19 March 2023, 07:51 AM IST

Sports

Latest News

ମେଷ: ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ। ଯାନବାହାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବା
ଉଚିତ୍।

ବୃଷ: ନିଜ ଯୋଜନା ମୁତାବକ କାମ କଲେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାରେ ଆଶା ପୂରଣ ହେବ।

ମିଥୁନ: ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୂଟନୀତି ପ୍ରୟୋଗ କରି ନିଜ ସ୍ଥିତିକୁ ଜାହିର କରିବେ। ବାଦବିବାଦ ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆଦିରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ନ ରଖିଲେ କ୍ଷତି ସହିବେ।

କର୍କଟ: ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ। ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଜମିବାଡ଼ି ନେଇ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ରହିଥିବା ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ।

ସିଂହ: କର୍ମ ଅନୁସାରେ ଫଳପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଶତୃମାନେ କୌଣସି କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଯେତେ ବାଧାବିଘ୍ନ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ ହେବେ ନାହିଁ।

Also Read

କନ୍ୟା: କଳା, ସାହିତ୍ୟ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ସଂଗୀତାଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ମନ ସ୍ଥିର ରହିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସଂପର୍କ ରହିବ।

ତୁଳା: ଅଧାରେ ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଶତୃମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। 

ବିଛା: ସବୁଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଦୂର ହେବ।

ଧନୁ: କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ। ଯାହାର ବେଶି ଉପକାର କରିଥିବେ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବେଶି ଆଘାତ ପାଇବେ।
ବୁଝି ବିଚାରି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ।

ମକର: ନୂଆ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହେବ। ପ୍ରକାଶନ, ସଂଗଠନ ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ: ଜମିଜମା ସଂକ୍ରାନ୍ତୀୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଉତ୍ତମ ରୋଜଗାର ହେବ।

ମୀନ: ବହୁତ ଦିନରୁ ଯେଉଁ କାମ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ତାହା ଆଜି ଅଳ୍ପ ପ୍ରୟାସରେ ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସହାୟତା ପାଇବେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos