୨୮ ମେ’ ରବିବାର: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ

ଆଜି ୨୦୨୩ ମସିହା ମଇ ମାସ ୨୭ ତାରିଖ ଶନିବାର ବୃଷ ୧୩ ଦିନ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସ ଶୁକ୍ଲପକ୍ଷ ସପ୍ତମୀ ତିଥି ମଘା ନକ୍ଷତ୍ର ସିଂହ ଚନ୍ଦ୍ର

Rashi

Representational Image

Ordigital Desk
  • Published: Sunday, 28 May 2023
  • Updated: 28 May 2023, 08:08 AM IST

ମେଷ: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ବୃଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ଯାହାକୁ କଥା ଦେବେ ଭାବିଚିନ୍ତି କଥା ଦେବେ, ନଚେତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇଲେ ମଧ୍ୟ ଶତ୍ରୁଭୟ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

କର୍କଟ: ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହ ବାଦବିବାଦ ଦେଖାଯିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧାରେ ଅଟକି ଯିବ।

ସିଂହ: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ କାଟିବେ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ କରିବେ। ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଗଲାବେଳେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନସ୍ତାପ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇଁ କଳହ ହେବ, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାନୁସାରେ ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ।

ତୁଳା: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ। ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଚାନକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା: ପୂଜା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

ଧନୁ: ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ହାତକୁ ଆସିବାରୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ମକର: ନିଜର ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବାରୁ ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିବେ।

କୁମ୍ଭ: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ବହୁଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଖୁସି ଖବର ଆଜି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

୨୮ ମେ’ ରବିବାର: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ

ଆଜି ୨୦୨୩ ମସିହା ମଇ ମାସ ୨୭ ତାରିଖ ଶନିବାର ବୃଷ ୧୩ ଦିନ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସ ଶୁକ୍ଲପକ୍ଷ ସପ୍ତମୀ ତିଥି ମଘା ନକ୍ଷତ୍ର ସିଂହ ଚନ୍ଦ୍ର

Rashi

Representational Image

Ordigital Desk
  • Published: Sunday, 28 May 2023
  • Updated: 28 May 2023, 08:08 AM IST

ମେଷ: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ବୃଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ଯାହାକୁ କଥା ଦେବେ ଭାବିଚିନ୍ତି କଥା ଦେବେ, ନଚେତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇଲେ ମଧ୍ୟ ଶତ୍ରୁଭୟ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

କର୍କଟ: ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହ ବାଦବିବାଦ ଦେଖାଯିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧାରେ ଅଟକି ଯିବ।

ସିଂହ: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ କାଟିବେ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ କରିବେ। ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଗଲାବେଳେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନସ୍ତାପ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇଁ କଳହ ହେବ, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାନୁସାରେ ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ।

ତୁଳା: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ। ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଚାନକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା: ପୂଜା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

ଧନୁ: ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ହାତକୁ ଆସିବାରୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ମକର: ନିଜର ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବାରୁ ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିବେ।

କୁମ୍ଭ: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ବହୁଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଖୁସି ଖବର ଆଜି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

୨୮ ମେ’ ରବିବାର: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ

ଆଜି ୨୦୨୩ ମସିହା ମଇ ମାସ ୨୭ ତାରିଖ ଶନିବାର ବୃଷ ୧୩ ଦିନ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସ ଶୁକ୍ଲପକ୍ଷ ସପ୍ତମୀ ତିଥି ମଘା ନକ୍ଷତ୍ର ସିଂହ ଚନ୍ଦ୍ର

Rashi

Representational Image

Ordigital Desk
  • Published: Sunday, 28 May 2023
  • Updated: 28 May 2023, 08:08 AM IST

ମେଷ: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ବୃଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ଯାହାକୁ କଥା ଦେବେ ଭାବିଚିନ୍ତି କଥା ଦେବେ, ନଚେତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇଲେ ମଧ୍ୟ ଶତ୍ରୁଭୟ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

କର୍କଟ: ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହ ବାଦବିବାଦ ଦେଖାଯିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧାରେ ଅଟକି ଯିବ।

ସିଂହ: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ କାଟିବେ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ କରିବେ। ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଗଲାବେଳେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନସ୍ତାପ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇଁ କଳହ ହେବ, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାନୁସାରେ ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ।

ତୁଳା: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ। ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଚାନକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା: ପୂଜା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

ଧନୁ: ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ହାତକୁ ଆସିବାରୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ମକର: ନିଜର ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବାରୁ ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିବେ।

କୁମ୍ଭ: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ବହୁଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଖୁସି ଖବର ଆଜି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

୨୮ ମେ’ ରବିବାର: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ

ଆଜି ୨୦୨୩ ମସିହା ମଇ ମାସ ୨୭ ତାରିଖ ଶନିବାର ବୃଷ ୧୩ ଦିନ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସ ଶୁକ୍ଲପକ୍ଷ ସପ୍ତମୀ ତିଥି ମଘା ନକ୍ଷତ୍ର ସିଂହ ଚନ୍ଦ୍ର

Rashi

Representational Image

Ordigital Desk
  • Published: Sunday, 28 May 2023
  • Updated: 28 May 2023, 08:08 AM IST

ମେଷ: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ବୃଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ଯାହାକୁ କଥା ଦେବେ ଭାବିଚିନ୍ତି କଥା ଦେବେ, ନଚେତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇଲେ ମଧ୍ୟ ଶତ୍ରୁଭୟ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

କର୍କଟ: ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହ ବାଦବିବାଦ ଦେଖାଯିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧାରେ ଅଟକି ଯିବ।

ସିଂହ: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ କାଟିବେ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ କରିବେ। ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଗଲାବେଳେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନସ୍ତାପ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇଁ କଳହ ହେବ, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାନୁସାରେ ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ।

ତୁଳା: ପରିବାରରେ ହସଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ। ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଚାନକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା: ପୂଜା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

ଧନୁ: ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଅର୍ଥ ହାତକୁ ଆସିବାରୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ମକର: ନିଜର ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବାରୁ ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିବେ।

କୁମ୍ଭ: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ବହୁଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଖୁସି ଖବର ଆଜି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos