୪ ନଭେମ୍ବର,ଗୁରୁବାର: ବକେୟା ଅର୍ଥ ଫେରିପାଇବେ

ମେଷ: ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଫୋନ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବ। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇ ବହୁ ଦିନର ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ।

ବୃଷ: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତ କଥା କହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ। ପରିବାରର କେହି ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ବୁଝିପାରନ୍ତି। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ମିଠା ଦହି ଖାଇ ଘରୁ ବାହାରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ମନ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବ। ପରିବାରରୁ ଆର୍ଥିକ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

କର୍କଟ: ଦୂରଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହିଛି। ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦ୍ରବ୍ୟକୁ ଦାୟିତ୍ୱରେ ରଖନ୍ତୁ, ନହେଲେ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେଇଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ସିଂହ: ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ କରିବେ। ବକେୟା ଅର୍ଥ ଫେରିପାଇବେ।

କନ୍ୟା: ନିଜ ପାଇଁ କିମ୍ବା ଘର ପାଇଁ ନୂଆ ଦ୍ରବ୍ୟ କିଣାକିଣି କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ।

ତୁଳା: ଦୂରଯାତ୍ରା ଶୁଭ ରହିବ। ଗୁରୁଜନଙ୍କ କଥା ମାନିଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଶ୍ରୀଗଣେଶ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ହଳଦୀ ଜଳରେ ସ୍ନାନ କରାନ୍ତୁ, ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ବିଛା: ଏଣୁ ତେଣୁ କଥାରେ ମୁଣ୍ଡ ପୂରାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ ନାହିଁ। ଅର୍ଥ ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିବ। ସଭାସମିତିରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ: ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି। ନୂଆ ଜାଗା କିଣି ପାରନ୍ତି। ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ।

ମକର: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ। କେହି ଛଳନା କରୁଥିଲେ, ତାହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଭଲ ଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

କୁମ୍ଭ: ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ କଟାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମୀନ: ଘର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ ରହିଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ।

 

 

 

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।