୨୬ ଏପ୍ରିଲ୍‌, ରବିବାର: ଶୁଭ ସମାଚାର ଶୁଣି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ

ମେଷ: ସଂପର୍କୀୟ ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିବେ। ରାଜକୀୟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନ ଲାଭ ହେବାରୁ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଗୋମାତାକୁ କିଛି ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବୃଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଲୋକ ସଂପର୍କ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ବଢ଼ାଇବ। ରୋଜଗାର ସମସ୍ୟା ସୁଧୁରିଯିବ। ମାଆ ବାପା ଓ ଗୁରୁଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ପରିବାର କଥା ଚିନ୍ତା କରି ମନରେ ସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେବ। ଯେତେ ସମସ୍ୟା ଲାଗିଲେ ମଧ୍ୟ କାମକୁ  ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାତୀତ ଲାଭ ପାଇବେ। ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି  ଭଲ ରହିବ।

ସିଂହ: ଶୁଭ ସମାଚାର  ଶୁଣି ମାନସିକ  ଚିନ୍ତା ଦୂର  ହେବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବଦଳିଯିବ। ପାରିବାରିକ  ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। କୁକୁରକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ସାମ୍ବାଦିକମାନେ  ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ପାଇ ଶୀଘ୍ର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ। କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠା ଯୋଗେ ସହକର୍ମୀମାନେ କାମର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ।

ତୁଳା: ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ମୁକାବିଲା କରି ପାରିବେ। ଧ୍ୟାନ  ପ୍ରାର୍ଥନା ଆଦି ପାଇଁ ସମୟ  ପାଇବେ। ସରକାରୀ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ହାତ ପାହାନ୍ତାରେ ପହଞ୍ଚିବ।

ବିଛା: ଅଧ୍ୟୟନ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଲେଖନ ଆଦି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ପରିଶ୍ରମର ପୂରା ଲାଭ ମିଳିବ। ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହିତ ଲାଗିରହିଥିବା ବିବାଦ ଦୂର ହେବ।

ଧନୁ: ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପରୋପକାର କାମରେ  ବ୍ୟସ୍ତ  ରହିବେ। କୌଣସି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜ ହାତକୁ ନେଇ ପାରନ୍ତି। କୁକରକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ମକର: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଂଶସା ପାଇବେ। ସାମ୍ବାଦିକମାନେ  ଶୁଭ ସମାଚାର  ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ପୈତୃକ ସଂପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ କରି ପାରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବେ।

ମୀନ: ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କର ପଦମର୍ଯ୍ୟଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ଠାରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର  ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ  ହେବ।

 

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।