୨୭ ନଭେମ୍ବର,ଶୁକ୍ରବାର:ମାଙ୍ଗଳିକ କାମରେ ବ୍ୟୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ

ମେଷ: ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାଖପଡୋଶୀମାନେ ଦୂରେଇ ଯିବା ସହ ଭାତ୍ରୁ ସମ୍ପର୍କରେ ମନାନ୍ତର ଦେଖାଦେବ। ଜମିଜମା ସଂକ୍ରାନ୍ତୀୟ କାମରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହ ମାଆଙ୍କ ସହ ମନମାଳିନ୍ୟ ମନ ବଳକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିବ।

ବୃଷ:ଅର୍ଥ ସମ୍ପର୍କୀତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ସଫଳତା ମନକୁ ପ୍ରସନ୍ନ ରଖିବ। ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜର କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବା ସହ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବ ଏବଂ କଳ୍ପନା ବିଳାସୀ ହେବେ।

ମିଥୁନ: ଆଦର ସମ୍ମାନର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ। ବନ୍ଧୁ ଗହଣରେ ରହି ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ସହ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପିତାଙ୍କର ଆଶିର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ।

କର୍କଟ:ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଖୋଲା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ତ୍ୟାଗ ଓ ନିସ୍ଵ।ର୍ଥପର ଭାବରେ ସବୁ କିଛି କଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତି ବଦଳରେ କିଛି ପାଇବେ ନାହିଁ।

ସିଂହ:ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ଧୀରେ ଧୀରେ ଫେରି ଆସିବ। ଘରକୁ ଅର୍ଥର ଆଗମନର ସୂଚନା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ମିଠା ଖାଇ କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା:ଶତ୍ରୁମାନେ ମିତ୍ରତାର ଭାବ ଦେଖାଇ ନିକଟତର ହେବେ। ନୀତିନିୟମ ଓ ନିଷ୍ଠାରେ ଜୀବନ ଆଗେଇ ଚାଲିବ। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବା ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରି ଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ।

ବିଛା:ଉଚ୍ଚ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଳାଷ ଯୁକ୍ତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖରେ ସୁଖୀ ରହିବେ। ନିରୋଗ ରହିବା ସହ ଦାନ ଧର୍ମ ଓ ଉଦାରତା ଗୁଣ ପାଈଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।

ଧନୁ:ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଉପଦେଶ ଦେଇ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ।ପାଖପଡୋଶୀ ଓ ଭାତୃ ସମ୍ପର୍କ ମନକୁ ପ୍ରସନ୍ନ ରଖିବ। ଆସ୍ତିକତା ଭଳି ଦିବ୍ୟ ଗୁଣ ଗୁଡ଼ିକ ବିକାଶ ଲାଭ କରିବ।

ମକର:ବିଳାଶବ୍ୟସନ ପ୍ରତି ଅନୁରାଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ଦିଗଟି ସ୍ଵଚ୍ଛଳ ରହିବ। ପରିବାର ପ୍ରତି ସ୍ନେହଶ୍ରଦ୍ଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ସହ କିଛି ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ:ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି କାମରେ ପୂରା ମନ ଲଗାଇବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଅପରାହ୍ନରେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରଗତି ହେବା ସହ ପାରିବାରିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ମୀନ:ଅଯଥା ଶତ୍ରୁ ଭୟ ମନରେ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ମାଙ୍ଗଳିକ କାମରେ ବ୍ୟୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ମାତୃସୁଖରେ ବାଧା ହେବା ସହ ଚକ୍ଷୁର ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।