୧୧ ଏପ୍ରିଲ, ରବିବାର: ସମସ୍ତ ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ

ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ବୃଷ: ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ମହିଳାମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ।

ମିଥୁନ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ସୁଖୀ ହେବେ। ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: ସମସ୍ତ ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ। ମହିଳା ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଆନନ୍ଦରେ ଦିନଟିକୁ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ସିଂହ: ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ନୂତନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି। ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବା କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: ଅର୍ଥଲାଭର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖାଦେଇପାରେ।

ତୁଳା: ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଓ କ୍ଷତି ସମାନ ରହିବ। ଶରୀରରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ। ଗାଡ଼ି ଚଲାଇଲା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା: ଭ୍ରମଣ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଆନନ୍ଦର ସହିତ ମହିଳାମାନେ ଦିନଟିକୁ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ପରିବାରରେ ଭାତୃବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ। ପ୍ରତିକାର– ଶୁଦ୍ଧ କେଶରର ତିଳକ ମଥାରେ ଲଗାନ୍ତୁ।

ମକର: ସମସ୍ତ ଦିଗରୁ ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ। ନୂତନ ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି। କାହା ଉପରେ ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ: ଅଧା ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିଶ୍ରମ କରି ଭଲ ଆୟ କରିବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସାମାନ୍ୟ ଶାରିରୀକ ପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ପରିବାର ସହିତ ନିକଟସ୍ଥ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ। ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ କରନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।