୧୯ନଭେମ୍ବର,ଶୁକ୍ରବାର; କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଦ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ

ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ  ଆୟ ଭଲ ହେବ। ନୂତନ ଆୟ ପନ୍ଥା ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ପରିବାରରେ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ।

ବୃଷ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ମହିଳା ମାନେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ମିଥୁନ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହାତକୁ ନେବେ। ପରିବାରରେ ମହିଳାମାନେ ହସ ଖୁସିରେ ଦିନଟିକୁ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

କର୍କଟ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆୟ ଭଲ ହେବ। ଭୂମି, ଭବନ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ମନ କରିବେ।ନୂତନ ଆୟ ପନ୍ଥା ମିଳିପାରେ, ମହିଳା ମାନେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

ସିଂହ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଦ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତତା ଯୋଗ କ୍ଳାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ।ପରିବାରରେ ମହିଳା ମାନେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ।

ତୁଳା: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଦୂର ଯାତ୍ରା ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି। ମହିଳାମାନେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ବିଚ୍ଛା: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ଭୂମି ଭବନ, ବାହନ ଏ ସବୁ  କ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ।

ଧନୁ: ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ।

ମକର: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଦ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରିପାରନ୍ତି। ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।  ମହିଳାମାନେ ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଦେବେ।

କୁମ୍ଭ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ମହିଳାମାନେ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିବେ।

ମୀନ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସତର୍କ ରହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଲାଗି ରହିବ। ମହିଳାମାନେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

 

 

 

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।