୨୬ ଜୁନ୍‌, ରବିବାର: ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ

ମେଷ: ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଓ ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ହେତୁ ଖୁସି ହେବେ। ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ମନଦେବେ।

ବୃଷ: ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁ ଜିନିଷ ପାଇବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ, ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ପାଇବେ। ପରିବହନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାଜନକ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ମିଥୁନ: ରାଜନୀତିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଗୃହରେ କୌଣସି ଶୁଭକର୍ମ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: କୌଣସି ଦାମୀ ଜିନିଷ କିଣିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ କରିବେ। ସୁଖରେ ଚଳିବାରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ ନାହିଁ।

ସିଂହ: ଶତ୍ରୁମାନେ ମିତ୍ରଭଳି ଆଚରଣ କରିବେ। ନୂତନ କର୍ମ ନିଯୁକ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ।

କନ୍ୟା: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ ଆୟ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ମାନସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଅକ୍ଷୁଣ୍ଣ ରହିବ। ଉଚିତ୍ ପରାମର୍ଶ ପାଇ ହରେଇଥିବା ଦ୍ରବ୍ୟ ଫେରି ପାଇବେ।

ତୁଳା: ଅପ୍ରୀତିକର ସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ। ତେବେ କୌଶଳକ୍ରମେ ତା’ର ସମାଧାନ କରିବେ। ପରିଶ୍ରମ ନ କଲେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ ନାହିଁ।

ବିଛା: ରୋଗରୁ ଉପଶମ ମିଳିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ଦିନଟି କାଟିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ରହିବ। ରାସ୍ତାରେ ଯା’ଆସ କଲା ବେଳେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀ ଓ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ।

ମକର: ମିଠା କଥା କହି ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ହାଲୁକା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଔଷଧ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଓ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିଶେଷ ଭାବେ ଲାଭାନ୍ୱିତ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବା ସହ ପ୍ରବଳ ଲାଭ ପାଇବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ଦୂର ହେବ। କଳା, ସାହିତ୍ୟ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ସଂଗୀତ ଆଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ।

ମୀନ: ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ କମ୍ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।