୨୩ ନଭେମ୍ବର, ସୋମବାର: ଶତ୍ରୁମାନେ ମିତ୍ରତାର ଭାବ ଦେଖାଇ ନିକଟତର ହେବେ

ମେଷ: ଧିରେ ଧିରେ ଆମଦାନୀର ସ୍ରୋତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ସମାଜରୁ ଉଚ୍ଚବର୍ଗଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ଲାଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଅଭିମାନ ଭଲପାଇବାରେ ପରିଣତ ହେବ।

ବୃଷ:ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାମ ଗୁଡିକ ଆଗେଇ ଚାଲିବ। ବିଦେଶରୁ ଅର୍ଥର ଆଗମନ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପରିବେଶରେ ସମୟ କାଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

ମିଥୁନ: ନିରାଶଭରା ମନ ନେଇ ସକାଳ ସମୟଟି ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରୁତ୍ସାହିତ କରିବ। ଅପରାହ୍ନରେ ବଳିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ଓ ମାନସିକ ବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଦେବ ଆରାଧନା ସହ ପରୋପକାର ଚିନ୍ତା କରି ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

କର୍କଟ: ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବା ସହ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ଵଚ୍ଛଳ ରହିବ। ପରିପକ୍ୱତାର ଭାଷା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ।
ଖାଦ୍ୟପେୟ ଓ ପାରିବାରିକ ସୁଖ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ।

ସିଂହ: ବିଭିନ୍ନ ଅଡ଼ୁଆ ସୁତାକୁ ସଜାଡିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ମନ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ଓ ଭାବପ୍ରବଣତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ମନକୁ ହାଲକା କରିଦେବ।
ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବା ସହ ପାରିବାରିକ ଓ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବ।

ତୁଳା:ଶତ୍ରୁମାନେ ମିତ୍ରତାର ଭାବ ଦେଖାଇ ନିକଟତର ହେବେ। ନୀତିନିୟମ ଓ ନିଷ୍ଠାରେ ଜୀବନ ଆଗେଇ ଚାଲିବ। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବା ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରି ଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ।

ବିଛା:ଉଚ୍ଚ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଳାଷ ଯୁକ୍ତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖରେ ସୁଖୀ ରହିବେ। ନିରୋଗ ରହିବା ସହ ଦାନ ଧର୍ମ ଓ ଉଦାରତା ଗୁଣ ପାଈଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।

ଧନୁ:ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଉପଦେଶ ଦେଇ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ।ପାଖପଡୋଶୀ ଓ ଭାତୃ ସମ୍ପର୍କ ମନକୁ ପ୍ରସନ୍ନ ରଖିବ। ଆସ୍ତିକତା ଭଳି ଦିବ୍ୟ ଗୁଣ ଗୁଡ଼ିକ ବିକାଶ ଲାଭ କରିବ।

ମକର:ବିଳାଶବ୍ୟସନ ପ୍ରତି ଅନୁରାଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ଦିଗଟି ସ୍ଵଚ୍ଛଳ ରହିବ। ପରିବାର ପ୍ରତି ସ୍ନେହଶ୍ରଦ୍ଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ସହ କିଛି ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ:ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି କାମରେ ପୂରା ମନ ଲଗାଇବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଅପରାହ୍ନରେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରଗତି ହେବା ସହ ପାରିବାରିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ମୀନ:ଅଯଥା ଶତ୍ରୁ ଭୟ ମନରେ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ମାଙ୍ଗଳିକ କାମରେ ବ୍ୟୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ମାତୃସୁଖରେ ବାଧା ହେବା ସହ ଚକ୍ଷୁର ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।