୬ ଡିସେମ୍ବର,ରବିବାର; ବହୁଦିନର ଆଶା ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ହେବ

ମେଷ: ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ମନୋମାଳିନ୍ୟ ମନକୁ ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ କରାଇବ। ବୃଥା ଭ୍ରମଣ, ସ୍ଵ।ସ୍ଥ୍ୟହାନୀ ଓ ଆକସ୍ମିକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ମାନ ଦେଖାଦେବ।

ବୃଷ:ବହୁଦିନର ଆଶା ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ହେବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଗୁଡିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଦିଗରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।

ମିଥୁନ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଆସ୍ଥା ଭାଜନ ହେବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ ଓ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଲାଭ କରିବେ।

କର୍କଟ: ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ ଓ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ।

ସିଂହ: ଜଗି ରଖି କାମ କରନ୍ତୁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନା ଦୋଷରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ ଓ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସନ୍ଦେହ ଓ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୂର ହୋଇ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ନିବିଡ ହେବ।
ମହିଳାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସବୁଠାରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ହେବ।

ତୁଳା: ରାଜନେତା ମାନେ ଜନପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ବିଦ୍ୟା ଶିକ୍ଷାରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ।

ବିଛା: ସ୍ଵ।ଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ପ୍ରାପ୍ତି ସହିତ ମାନସିକ ସୁଖଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।
ପରୋପକାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କର ଆଦରଣୀୟ ହେବେ।
ଧନୁ: ବୃଥା ଆରୋପ ଓ ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶରୀରର କୌଣସି ଅଙ୍ଗରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ, ତେଣୁ ଜଗି ରଖି ଚଳନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା, ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ମନକୁ ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ କରାଇବ।

ମକର: ପ୍ରତ୍ୟେକଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ ସହାନୁଭୂତି ପାଇବେ। ବହୁ ପୁରାତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ମହିଳାମାନେ କାମ କଲା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ବିପଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: ମଧୁର ବଚନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀର ପ୍ରେରଣା ପାଇ ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଁଞ୍ଚିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆଶାନୁରୂପ ଲାଭବାନ ହେବେ।

ମୀନ:ପରିବାରରୁ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଦୂର ହୋଇ ଭାତୃ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ କୃତିତ୍ୱ ଅର୍ଜନ କରିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।