ଜୁନ୍ ୨୫ରେ ଲଞ୍ଚ୍ ହେବ Realme Buds Q

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆସନ୍ତା ଜୁନ୍ ୨୫ରେ ଭାରତରେ Realme Buds Q ଟ୍ରୁଲିର ୱାୟରଲେସ୍ ଇୟରବଡ୍ସ ଲଞ୍ଚ୍ ହେବ। କମ୍ପାନୀ ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଟିଜର ରିଲିଜ୍ କରିଛି ଏବଂ ଏହା ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ରିଅଲମି ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଗତ ମାସରେ ଚାଇନାରେ ଟ୍ରୁଲି ୱାୟରଲେସ୍ ଇୟରବଡ୍ସ ଲଞ୍ଚ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ୍ ହେବ।

ଏହି ଇୟରବଡ଼୍‌କୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଡିଜାଇନର୍ ଜୋସେ ଲେଭିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି। ଭାରତରେ ଏହାକୁ  ବ୍ଲାକ୍,ହ୍ୱାଇଟ୍ ଓ ୟେଲୋ ତିନୋଟି କଲର ଅପଶନ୍‌ରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯିବ। ଭାରତରେ Realme Buds Qର ଲଞ୍ଚ୍‌ ନେଇ ରିଅଲ୍‌ମି ଲିଙ୍କର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଇୟରବଡ୍ସ  ଆସନ୍ତା ଗୁରୁବାର ଦିନ 12.30ରେ ଲଞ୍ଚ୍ ହେବ। ଏହା କେବଳ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଓ ରିଅଲମି ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଅଫର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଲଞ୍ଚ ଦିନ ହିଁ ଦିଆଯିବ।

ରିଅଲମି ନିଜ ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ Realme Buds Q ପାଇଁ ଏକ ଡେଡିକେଟେଡ୍ ପେଜ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେଉଁଠି ଏହି ଇୟରବଡ୍ସ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆୟାଇଛି। ଏହି ଇୟରବଡ୍ସ ବଟିକା ଆକୃତିର ଏକ ଚାର୍ଜିଂ କେସ୍ ସହିତ ଆସିବ। ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ଅନ୍ୟ ମଡେଲ ତୁଳନାରେ ଏହି ଡିଭାଇସ୍ ୬୬ ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ବ୍ୟାଟେରୀ ମିଳିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନରେ ୭ ଦିନ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା

ପଳାତକ ନୀରବ ମୋଦିର ୩୨୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ

WHOରୁ ଆମେରିକା ଓହରିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ କ’ଣ କହିଲା ଚୀନ୍?

ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରୁ ତୁଟୁଛି ଚାଇନିଜଙ୍କ ଭରସା, ସରକାର ଆଣିଲେ ନୂଆ ନିୟମ

୭୨ ଲକ୍ଷ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଗରିବ ଦିନ ମଜୁରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା

ଜାତିସଂଘରେ ପୁଣି ପାକିସ୍ତାନର ପୋଲ୍ ଖୋଲିଲା ଭାରତ

ରିଭ୍ୟୁ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କୁଳଭୂଷଣ ମନା କରିଥିବା କହିଲା ପାକିସ୍ତାନ

ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କରୋନା, ସଂଗରୋଧରେ ରହିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

‘ବଲିଉଡରେ ପକ୍ଷପାତ ହୋଇଥାଏ, ନେପୋଟିଜମ ନାହିଁ ‘

ଧରାଇ ଦେଲା ସିସିଟିଭି; ଗାଈ ସହିତ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖି ଗିରଫ

ଭୂତ ଦେଖିଥିଲେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି!