ବଜାରକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଲିକ୍ ହେଲା ଏହି ମୋବାଇଲର କଭର ଫଟୋ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ: ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A12 5Gର କଭର ଫଟୋ ସୋଶଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି। ଏହି କଭର ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଜଣା ପଡୁଛି ଏହି ଫୋନରେ ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନଚ୍ ରହିଛି। ଏହି ଫୋନର ଡିଜାଇନ୍ ମୁଖ୍ୟତ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଗାଲାକ୍ସି A42 5G ସହିତ ପାଖାପାଖି ସମାନ ରହିଛି।

ଟେକ୍ନୋଲଜି ଉପରେ ରିପୋର୍ଟ କରୁଥିବା ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସ୍ଲାସ୍ ଲିକ୍ସ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ12 5ଜି ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟର କିଛି ଫଟୋ ଲିକ୍ କରିଛି। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଫୋନରେ ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଡିସପ୍ଲେ ନଚ୍ ରହିଛି। ଅଉ ଫୋନର ରିଅର କ୍ୟାମରାରେ ଚାରୋଟି କ୍ୟାମେରା ସେନ୍ସର ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହା ସହିତ ଏକ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ୍ ମଧ୍ୟ ରଖାଯାଇଛି। ଏହାର ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନସର ରହିଛି ଯାହା ଫଟୋରୁ ଜଣା ପଡୁଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନିମ୍ନରେ 3.5.mm ମିମି ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଏବଂ ଲାଉଡ ସ୍ପିକର ଗ୍ରୀଲ୍ ସହିତ USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ12 5ଜି ପାଇଁ ଗାଲାକ୍ସି ଏ 42 5Gର ଡିଜାଇନ୍ ସହ ପାଖାପାଖି ସମାନ ରଖିଛି। ଗାଲାକ୍ସି A12 5Gର ଡିଜାଇନ୍ ଗାଲାକ୍ସି M12 ସହିତ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ରହିଛି। ନିକଟରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M12 ର କିଛି ଚିତ୍ର ଅନଲାଇନରେ  ମଧ୍ୟ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା।

ଗାଲାକ୍ସି ଏ12 ର 4G ଭାରିଆଣ୍ଟର ଡିଜାଇନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ନା ଡିଜାଇନ୍ 5G ଭାରିଆଣ୍ଟ ପରି ଦେଖାଯିବ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। 4G ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ମଡେଲ୍ ନମ୍ବର SM-A125F ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ଏବଂ ଏଥି ସହ ନିକଟରେ ସାମସଙ୍ଗର ଋଷିଆ ୱେବସାଇଟରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ବେଞ୍ଚ ମାର୍କିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଜିକବେଞ୍ଚରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ12 ନଜର ଆସିଥିଲା। ଏହି ତାଲିକାରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଫୋନରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ଦିଆଯିବ। ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟରେ 3GB RAMର ରହିଛି। ଗାଲାକ୍ସି A12ରେ 32GB ଏବଂ 64GB ଇନବିଲ୍ଟ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ LCD ପ୍ୟାନେଲ୍ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଫୋନରେ ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଦିଆଯାଇପାରେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।