ଆଇସିୟୁରେ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ!

୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Stop Rape

Representational image

Hemant Lenka
  • Published: Tuesday, 27 February 2024
  • Updated: 27 February 2024, 05:32 PM IST

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ଘଟଣା। ଗୁରୁତର ରୋଗୀଙ୍କୁ ବି ଛାଡ଼ିନି ଜଣେ ନର୍ସିଂ କର୍ମଚାରୀ। ସେ ଆଇସିୟୁରେ ରହିଥିବା ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱର ଠାରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୁଲିସ୍‌ କହିଛି ଯେ ଫୁସଫୁସ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଉକ୍ତ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଆଇସିୟୁରେ ଚାଲିଥିଲା। ହେଲେ ଆଇସିୟୁରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ଚିରାଗ ଯାଦବ ତାଙ୍କୁ ଭୋର ୪ଟାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ପ୍ରଥମେ ସେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ପାଟି କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଡରି ଯାଇ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇଥିଲେ। ଇଞ୍ଜେକସନ ନେବା ପରେ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଫୋନ କରିବା ପରେ ସେ ନିଦରୁ ଉଠିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୂରା ଘଟଣା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ସେହିପରି ପୁଲିସ୍‌ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଆଇସିୟୁରେ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ!

୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Stop Rape

Representational image

Hemant Lenka
  • Published: Tuesday, 27 February 2024
  • Updated: 27 February 2024, 05:32 PM IST

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ଘଟଣା। ଗୁରୁତର ରୋଗୀଙ୍କୁ ବି ଛାଡ଼ିନି ଜଣେ ନର୍ସିଂ କର୍ମଚାରୀ। ସେ ଆଇସିୟୁରେ ରହିଥିବା ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱର ଠାରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୁଲିସ୍‌ କହିଛି ଯେ ଫୁସଫୁସ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଉକ୍ତ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଆଇସିୟୁରେ ଚାଲିଥିଲା। ହେଲେ ଆଇସିୟୁରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ଚିରାଗ ଯାଦବ ତାଙ୍କୁ ଭୋର ୪ଟାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ପ୍ରଥମେ ସେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ପାଟି କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଡରି ଯାଇ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇଥିଲେ। ଇଞ୍ଜେକସନ ନେବା ପରେ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଫୋନ କରିବା ପରେ ସେ ନିଦରୁ ଉଠିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୂରା ଘଟଣା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ସେହିପରି ପୁଲିସ୍‌ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଆଇସିୟୁରେ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ!

୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Stop Rape

Representational image

Hemant Lenka
  • Published: Tuesday, 27 February 2024
  • Updated: 27 February 2024, 05:32 PM IST

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ଘଟଣା। ଗୁରୁତର ରୋଗୀଙ୍କୁ ବି ଛାଡ଼ିନି ଜଣେ ନର୍ସିଂ କର୍ମଚାରୀ। ସେ ଆଇସିୟୁରେ ରହିଥିବା ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱର ଠାରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୁଲିସ୍‌ କହିଛି ଯେ ଫୁସଫୁସ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଉକ୍ତ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଆଇସିୟୁରେ ଚାଲିଥିଲା। ହେଲେ ଆଇସିୟୁରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ଚିରାଗ ଯାଦବ ତାଙ୍କୁ ଭୋର ୪ଟାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ପ୍ରଥମେ ସେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ପାଟି କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଡରି ଯାଇ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇଥିଲେ। ଇଞ୍ଜେକସନ ନେବା ପରେ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଫୋନ କରିବା ପରେ ସେ ନିଦରୁ ଉଠିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୂରା ଘଟଣା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ସେହିପରି ପୁଲିସ୍‌ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଆଇସିୟୁରେ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ!

୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Stop Rape

Representational image

Hemant Lenka
  • Published: Tuesday, 27 February 2024
  • Updated: 27 February 2024, 05:32 PM IST

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ଘଟଣା। ଗୁରୁତର ରୋଗୀଙ୍କୁ ବି ଛାଡ଼ିନି ଜଣେ ନର୍ସିଂ କର୍ମଚାରୀ। ସେ ଆଇସିୟୁରେ ରହିଥିବା ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱର ଠାରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୁଲିସ୍‌ କହିଛି ଯେ ଫୁସଫୁସ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଉକ୍ତ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଆଇସିୟୁରେ ଚାଲିଥିଲା। ହେଲେ ଆଇସିୟୁରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ଚିରାଗ ଯାଦବ ତାଙ୍କୁ ଭୋର ୪ଟାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ପ୍ରଥମେ ସେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ପାଟି କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଡରି ଯାଇ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇଥିଲେ। ଇଞ୍ଜେକସନ ନେବା ପରେ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଫୋନ କରିବା ପରେ ସେ ନିଦରୁ ଉଠିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୂରା ଘଟଣା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ସେହିପରି ପୁଲିସ୍‌ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos