ମେଡିକାଲରୁ ବିଚାରାଧୀନ ବନ୍ଦୀ ଫେରାର୍

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

Sundargarh PhotoOR

ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା ନାଲି ଗୋଲ ବୁଲାଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି

Biswajit Samal
  • Published: Monday, 01 April 2024
  • Updated: 01 April 2024, 04:54 PM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ ଫେରାର। ଗତ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଭସ୍ମା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହତ୍ୟକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ଥିଲେ କଏଦୀ ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା। ଗତ ୨୯ ତାରିଖରେ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପାଇଁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

Also Read

ଆଜି ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଚକମା ଦେଇ ସେ ଫେରାର ହେବା ହୋଇଯାଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ପରେ ଟାଉନ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଫେରାର କଏଦୀର ଘର ଭଷ୍ମ ଥାନା ମଙ୍ଗସପୁର ବାଉଁଶମୁଣ୍ଡା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଘଟଣା ପରେ ସଦର ଏସଡିପିଓ ହିମାଂଶୁ ବେହେରା. ଟାଉନଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ କାରାଗାରକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ଜେଲର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମେଡିକାଲରୁ ବିଚାରାଧୀନ ବନ୍ଦୀ ଫେରାର୍

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

Sundargarh PhotoOR

ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା ନାଲି ଗୋଲ ବୁଲାଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି

Biswajit Samal
  • Published: Monday, 01 April 2024
  • Updated: 01 April 2024, 04:54 PM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ ଫେରାର। ଗତ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଭସ୍ମା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହତ୍ୟକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ଥିଲେ କଏଦୀ ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା। ଗତ ୨୯ ତାରିଖରେ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପାଇଁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

Also Read

ଆଜି ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଚକମା ଦେଇ ସେ ଫେରାର ହେବା ହୋଇଯାଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ପରେ ଟାଉନ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଫେରାର କଏଦୀର ଘର ଭଷ୍ମ ଥାନା ମଙ୍ଗସପୁର ବାଉଁଶମୁଣ୍ଡା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଘଟଣା ପରେ ସଦର ଏସଡିପିଓ ହିମାଂଶୁ ବେହେରା. ଟାଉନଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ କାରାଗାରକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ଜେଲର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମେଡିକାଲରୁ ବିଚାରାଧୀନ ବନ୍ଦୀ ଫେରାର୍

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

Sundargarh PhotoOR

ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା ନାଲି ଗୋଲ ବୁଲାଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି

Biswajit Samal
  • Published: Monday, 01 April 2024
  • Updated: 01 April 2024, 04:54 PM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ ଫେରାର। ଗତ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଭସ୍ମା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହତ୍ୟକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ଥିଲେ କଏଦୀ ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା। ଗତ ୨୯ ତାରିଖରେ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପାଇଁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

Also Read

ଆଜି ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଚକମା ଦେଇ ସେ ଫେରାର ହେବା ହୋଇଯାଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ପରେ ଟାଉନ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଫେରାର କଏଦୀର ଘର ଭଷ୍ମ ଥାନା ମଙ୍ଗସପୁର ବାଉଁଶମୁଣ୍ଡା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଘଟଣା ପରେ ସଦର ଏସଡିପିଓ ହିମାଂଶୁ ବେହେରା. ଟାଉନଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ କାରାଗାରକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ଜେଲର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମେଡିକାଲରୁ ବିଚାରାଧୀନ ବନ୍ଦୀ ଫେରାର୍

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

Sundargarh PhotoOR

ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା ନାଲି ଗୋଲ ବୁଲାଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି

Biswajit Samal
  • Published: Monday, 01 April 2024
  • Updated: 01 April 2024, 04:54 PM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ ଫେରାର। ଗତ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଭସ୍ମା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହତ୍ୟକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ଥିଲେ କଏଦୀ ଅର୍ଜୁନ ମୁଣ୍ଡା। ଗତ ୨୯ ତାରିଖରେ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପାଇଁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

Also Read

ଆଜି ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଚକମା ଦେଇ ସେ ଫେରାର ହେବା ହୋଇଯାଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ପରେ ଟାଉନ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଫେରାର କଏଦୀର ଘର ଭଷ୍ମ ଥାନା ମଙ୍ଗସପୁର ବାଉଁଶମୁଣ୍ଡା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଘଟଣା ପରେ ସଦର ଏସଡିପିଓ ହିମାଂଶୁ ବେହେରା. ଟାଉନଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ କାରାଗାରକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ଜେଲର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଂପୃକ୍ତ କଏଦୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos