BECILରେ ୱାକ୍‌-ଇନ୍‌ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସୁଯୋଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୂଚନା ଓ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଅଧୀନରେ ଥିବା ବ୍ରଡକାଷ୍ଟ ଇଂଜିନିୟରିଂ କନସଲଟାଣ୍ଟସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍ (BECIL) ଆଣିଛି ଚାକିରି ସୁଯୋଗ। ଏଠାରେ ଖାଲିପଡିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପାରାମେଡିକାଲ ପଦବୀ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଏହି ସବୁ ପଦବୀ ପାଇଁ  ୱାକ-ଇନ୍-ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଜରିଆରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ କରାଯିବ। କୋଲକାତା ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ଜାତୀୟ କ୍ୟାନ୍‌ସର ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ କରାଯିବ।

ମୋଟ ପଦବୀ-୭

ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟ-୧, ମାସିକ ଦରମା- ୨୩,୫୦୦/-

ରେଡିଓଥେରାପି ଟେକ୍‌ନିସିଆନ୍‌-୪, ମାସିକ ଦରମା-୨୫,୦୦୦/-

ଅଟୋ ଟେକ୍‌ନିସିଆନ୍‌-୨, ମାସିକ ଦରସା- ୨୨,୧୭୮/-

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା:

ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟ- ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତି ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟରେ ଡିପ୍ଲୋମା କରିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ରେଡିଓଥେରାପି ଟେକ୍‌ନିସିଆନ୍‌- ରେଡିଓଥେରାପି ଟେକ୍ନୋଲୋଜିରେ ଡିପ୍ଲୋମା(୨ବର୍ଷିଆ କୋର୍ସ) କିମ୍ବା ବି.ଏସ୍‌ସି(୩ ବର୍ଷୀଆ କୋର୍ସ) କିମ୍ବା ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କେନ୍ଦ୍ରରେ AERB ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ରେଡିଓଥେରାପି ଉପକରଣ ଚଳାଇବାରେ ୩ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଅଟୋ ଟେକ୍‌ନିସିଆନ୍‌- ବିଜ୍ଞାନରେ ଯୁକ୍ତ ୨, ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନ/ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ବିଏସ୍‌ସି, ଆଇସିୟୁ, କିମ୍ବା ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନ/ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିରେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଡିପ୍ଲୋମା କରିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ।

କେବେ ହେବ ୱାକ୍‌-ଇନ୍‌ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ?

ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟ- ମେ’ ୬ ତାରିଖ ୧୦ଟା ୩୦ମିରେ ହେବ।

ରେଡିଓଥେରାପି ଟେକ୍‌ନିସିଆନ୍‌-ମେ’ ୯ ତାରିଖ ୧୦ଟା ୩୦ମିରେ ହେବ।

ଅଟୋ ଟେକ୍‌ନିସିଆନ୍‌-ମେ’ ୧୭ ତାରିଖ ମଧ୍ୟାହ୍ଣ ୨ଟାରେ ହେବ।

ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସାମିଲ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ଶିକ୍ଷାଗତ ଓ ଅଭିଜ୍ଞତା ଯୁକ୍ତ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର, ଜାତି ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର, ପ୍ୟାନ୍‌ କାର୍ଡ, ଆଧାର କାର୍ଡ, ଇପିଏଫ୍‌/ଇଏମ୍‌ଆଇ କାର୍ଡ ଏବଂ ଭେରିଫିକେସନ୍‌ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଦସ୍ତାବିଜ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯିବା ଉଚିତ। ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସହିତ ଜଡିତ ଅନ୍ୟ ତଥ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଅଫିସିଆଲ୍‌ ୱେବସାଇଟ୍‌କୁ ଯାଇ ଚେକ୍‌ କରିପାରିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।