NPCILରେ ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ। ନ୍ୟୁକ୍ଲିଅର ପାୱାର କର୍ପୋରେସନ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ ଖାଲିପଡିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ଜାରି କରିଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି। ଏହିସବୁ ପଦବୀ ପାଇଁ ଗଲା ୩ ତାରିଖରୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଆବେଦନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଡିସେମ୍ବର ୨୭ ତାରିଖରେ ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ରହିଛି। ମୋଟ ପଦବୀ-୭୨ ନର୍ସ, ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟ ଟେକ୍ନିସିଆନ ଏବଂ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସମେତ ୭୨ଟି ପଦବୀ ଖାଲିପଡିଛି। ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା- ପାରାମେଡିକାଲ ଏବଂ ଟ୍ରେନି ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ […]

NPCIL

NPCIL

Madhupriya Mistry
  • Published: Wednesday, 08 December 2021
  • Updated: 08 December 2021, 02:52 PM IST

Sports

Latest News

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ। ନ୍ୟୁକ୍ଲିଅର ପାୱାର କର୍ପୋରେସନ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ ଖାଲିପଡିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ଜାରି କରିଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି। ଏହିସବୁ ପଦବୀ ପାଇଁ ଗଲା ୩ ତାରିଖରୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଆବେଦନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଡିସେମ୍ବର ୨୭ ତାରିଖରେ ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ରହିଛି।

ମୋଟ ପଦବୀ-୭୨

ନର୍ସ, ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟ ଟେକ୍ନିସିଆନ ଏବଂ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସମେତ ୭୨ଟି ପଦବୀ ଖାଲିପଡିଛି।

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା- ପାରାମେଡିକାଲ ଏବଂ ଟ୍ରେନି ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଯୋଗ୍ୟତା ମଗାଯାଇଛି। କିଛି ପଦବୀ ପାଇଁ ୧୦ମ ଏବଂ ଯୁକ୍ତ ୨ ପାସ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରିପାରବେ। ସେହିପରି ଆଉ କିଛି ପଦବୀ ପାଇଁ ଟ୍ରେଡ୍‌ ଏବଂ ଡିପ୍ଲୋମାରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ବୟସ ସୀମା- ସର୍ବନିମ୍ନ ୧୮ରୁ ୩୦ ବର୍ଷ ରହିଛି।

କିଭଳି କରିବେ ଆବେଦନ?

ଏହି ସବୁ ପଦବୀ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନ୍ୟୁକ୍ଲିଅର ପାୱାର କର୍ପୋରେସନ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟ୍‌ https://npcilcareers.co.in ଲଗ୍‌ଇନ୍‌ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏହାପରେ ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ନୋଟିଫିକେସନ୍‌ରେ ଆବେଦନ ଫର୍ମ ଭରିବା ପାଇଁ ଲିଙ୍କ ପାଇପାରିବେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Also Read