CISCE ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ସୂଚୀ ଘୋଷଣା, ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ

ଇଣ୍ଡିଆନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଫର୍ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଏଜୁକେସନ(ICSE) ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କୁଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ (ISC) ପରକ୍ଷୀ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।

Representative Image

ପ୍ରତିକାତ୍ମକ ଚିତ୍ର

Debibandita Barick
  • Published: Saturday, 09 December 2023
  • Updated: 09 December 2023, 03:14 PM IST

ICSE ଦଶମ ଏବଂ ISC ଦ୍ୱାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଘୋଷଣା ହେଲା ତାରିଖ। କାଉନସିଲ୍ ଫର୍ ଦ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କୁଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଏକଜାମିନେସନ୍ (CISCE) ଦୁଇ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛି। କେତେ ତାରିଖରୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଫର୍ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଏଜୁକେସନ(ICSE) ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କୁଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ (ISC) ପରକ୍ଷୀ ହେବ, ଜାଣନ୍ତୁ...

ICSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ଫେବୃଆରୀ 21, 2024 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ 28, 2024 ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ ହେବ। ସେହିପରି ଦ୍ୱାଦଶ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଫେବୃଆରୀ 12, 2024 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ 3 ଅପ୍ରେଲ 2024 ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ ହେବ।

Also Read

ଅନଲାଇନରେ କିପରି ପରୀକ୍ଷା ସୂଚୀ ଚେକ୍ କରିବେ?
ଷ୍ଟେପ୍ 1- CISCE ବୋର୍ଡର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଓପନ୍ କରନ୍ତୁ।
ଷ୍ଟେପ୍ 2- ପ୍ରଥମ ପେଜରେ ଥିବା 'ଡାଉନଲୋଡ୍ ICSE (ଦଶମ) କିମ୍ବା ISC (ଦ୍ୱାଦଶ) ତାରିଖ-ଶୀଟ୍ 2024' ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।
ଷ୍ଟେପ୍ 3- ଏହାପରେ ଦୁଇ ବୋର୍ଡର ଅଲଗା ଅଲଗା ପରୀକ୍ଷା ସୂଚୀ ପେଜ୍ ଆସିବ, ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ ଲିଙ୍କ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏକଜାମ୍ ଡିଟେଲ୍ସ ଜାଣନ୍ତୁ।  

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos