ଅରିନ୍ଦମ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପଞ୍ଝା ଲଢ଼େଇ ହେଲେ କିଏ ଜିତିବେ କହିଲେ ? ଦେଖନ୍ତୁ ଏଇ ଭିଡିଓ

ଭୁବନେଶ୍ବର(ଓଡିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଜଣେ ହଟ୍ଟାକଟ୍ଟା ପୁରୁଷ ପିଲା , ଆଉଜଣେ ତନୁପାତେଳୀ ସୁନ୍ଦରୀ କନ୍ୟା। ଜଣେ ବାହୁବଳୀ, ଜଣେ ଅଲିଅଳ ରାଜକନ୍ୟା। ଏ କଥା ଶୁଣୁଶୁଣୁ ଆପଣ ଭାବିବେଣି ଯେ ଏ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇଯାଇଛି ବୋଧେ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନା ଭୁଲ୍ ।ବାସ୍ତବରେ ଏମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ଲଢ଼େଇ। ତାହା ପୁଣି ପଞ୍ଝା ଲଢ଼େଇ , କହିଲେ ଦେଖି କିଏ ଜିତିବ ?

ଆମେ କହୁଛୁ ଅପକମିଂ ଓଡ଼ିଆ ମୁଭି ଶିବା ନଟ୍ଆଉଟର ହିରୋ ଶିବା ଓରଫ୍ ଅରିନ୍ଦମ ଓ ହିରୋଇନ୍ ଭାବନା ଓରଫ୍ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ବିଷୟରେ । ଏ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ ବସି ଲଢ଼େଇ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଗୋଟେ ଟେବୁଲର ଦୁଇପଟେ ବସି ପଞ୍ଝା ଲଢ଼େଇ କରୁଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଘେରି ରହିଥିଲେ କିଛି କଲେଜ ପିଲା। ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏ ଅନମ୍ୟାଚ୍ ବଡ଼ି ବିଲଡରଙ୍କ ଭିତରେ କେମିତି ଲଢ଼େଇ ସମ୍ଭବ। ଅରିନ୍ଦମ ହଟ୍ଟାକଟ୍ଟା ବାହୁବଳୀ, ଆଉ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତନୁପାତେଳୀ , ଲଢ଼ାଲଢ଼ି ହେଲେ ଅରିନ୍ଦମ ହିଁ ଜିତିବା ନିଶ୍ଚିତ । କିନ୍ତୁ କିଏ ଜିତିବ କିଏ ହାରିବ ସେ କଥା ନ ଭାବି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ ପଞ୍ଝା ଲଢ଼େଇ , (ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ) ବିଚରା ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ କଷ୍ଟ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ବି କଷ୍ଟ ଲାଗିବ । ଅରିନ୍ଦମ ମହାଶୟ ହାତ ଦେଖେଇ ବସିଥିଲେ। ଅର୍ଚ୍ଚିତ ମ୍ୟାଡାମ ଏକପ୍ରକାର ଠିଆ ହୋଇ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ମାଡ଼ି ଚାଲିଥିଲେ ତଳେ ପକେଇବା ପାଇଁ , କିନ୍ତୁ ପାରୁ ନଥିଲେ । ମଝିରେ ଅରିନ୍ଦମ ବି କହୁଥିଲେ.. ଦୁଇ ହାତ ଲଗେଇ ଦିଅ କାଳେ ଜିତିଯିବ , ତେବେ ସବୁପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା ପରେ ଶେଷରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ହିଁ ଜିତିଲେ ।

ଏବେ ଏ ଲଢ଼େଇର ଅସଲ କଥାଟି ପଢ଼ନ୍ତୁ , ଦଶହରାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଶିବା ନଟ୍ଆଉଟର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବା ବେଳର ଇଏ ହେଉଛି ଘଟଣା । ଗୋଟିଏ ସିନରେ ଅଛି, ହିରୋ ହିରୋଇନଙ୍କ ଭିତରେ ପଞ୍ଝା ଲଢ଼େଇ , ଯେଉଁଥିରେ ଜିତୁଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ପ୍ରକୃତରେ ଏ ଲଢ଼େଇ ରାଗରେ ନା ଗେଲରେ ତାହା ଆମକୁ ଜଣାନାହିଁ , କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଯେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ମ୍ୟାଡାମ୍ ଜିତିଗଲେ । ବାସ୍ତବରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କର ଅରିନ୍ଦମଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ବଳ ନା ଅରିନ୍ଦମ ଜାଣିଜାଣି ନିଜ ବଳ କମେଇ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କୁ ଜିତେଇ ଦେଲେ।  କେମିତି ଓ କାହିଁକି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଜିତିଲେ ତାହା ଆପଣ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ ହିଁ ଜାଣିବେ। ସେଥିରେ ଆଉ ଆମକୁ ପୂରାନ୍ତୁ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସୁଟିଂ ବେଳର ମସ୍ତି ଦେଖିଲେ ମନ ଖୁସି ହେଇଯିବ , ଥରେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ ।

ସୁଧାଂଶୁ ସାହୁଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଓ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ଶିବା ନଟ୍ଆଉଟ୍ ଆସନ୍ତା ଦଶହରାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ , ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅରିନ୍ଦମ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ସହ ନେଗେଟିଭ କ୍ୟାରେକ୍ଟରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ ମନୋଜ ମିଶ୍ର।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ଗୁଜବକାରୀ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ କହିଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍‌ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ମାମଲା

ଜୁଲାଇ ୧୩ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହିସବୁ ସିରିଏଲ୍

ରଣବୀରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଫ୍ୟାନ୍ ଦେବେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର

ନିଜ କଫିନ୍‌ର ଟଙ୍କା ବି ଦେଇ ଯାଇଥିଲେ ସରୋଜ୍‌ ଖାନ୍‌ !

ଶୋ’ରେ ଚାଲିଲା ‘ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ରେପ୍‌ ସିନ୍‌’ ଉପରେ ଗପ: ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେଲେ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାର

ଗଲୱାନ୍‌ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ କରିବେ ଅଜୟ

ବାହାହେଲେ ଗୌତମ‌-ଉର୍ବଶୀ!

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଇଶା

ଏହି କଳାକାରଙ୍କ ସହ ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଭଲପାଆନ୍ତି ନିହାରିକା

‘ଫେୟାର ଆଣ୍ଡ ଲଭଲି’କୁ ଟ୍ରୋଲ କରି ନିଜେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଇଗଲେ ଶେଖର