ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟର୍ ଶେଆର୍ କରି ସଚେତନ କରାଇଲା ପୁଲିସ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସଙ୍କର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ ‘ରାଧେଶ୍ୟାମ୍‌’ର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରଭାସ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ହେଗଡ଼େଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୋଷ୍ଟର୍‌ଟି ରିଲିଜ୍ ହେଉ ହେଉ ସେଶାଲ୍ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲାଣି। ଫିଲ୍ମଟି ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ବଡ଼ ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ତେବେ ଏହାକୁ ମୋଟ୍ ୪ଟି ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ କରାଯିବ। ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡି ପୋଷ୍ଟରକୁ ଆସାମ ପୁଲିସ୍ ଏକ ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ୍ ଦେଇଛି।

ମହାମାରୀ କରୋନା ସହ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଓ ସଂକ୍ରମଣରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ଦେଶର ପୁଲିସ୍ ଲଗାତାର ଭାବେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସଚେତନ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସାମ୍ ପୁଲିସ୍ ଏଥିପାଇଁ ଏକ ନିଆରା ଉପାୟ ଆପଣେଇଛନ୍ତି। ଆସାମ ପୁଲିସ୍ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟର ଜରିଆରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ହେଲେ ଏକ ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ସହ। ଏଥିରେ ଅରିଜାନାଲ୍ ପୋଷ୍ଟରକୁ ଫଟୋଶପ୍ କରାଯାଇ ପ୍ରଭାସ ଓ ପୂଜାଙ୍କୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧାଯାଇଛି। ଆଉ ଏହାକୁ ଶେଆର୍ କରି ଆସାମ ପୁଲିସ୍ ଲେଖିଛି, ‘ନିଜ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ମାସ୍କ ନିଷ୍ଟିତ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ। ଆମେ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲୁ, ହେଲେ ହୋଇପାରିଲାନାହିଁ। ଏବେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଜରିଆରେ ଆମେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଉଛୁ।’ ତେବେ ଏହା ପ୍ରଥମ ନୁହେଁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟର ପୁଲିସ୍ ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ଡାଇଲଗ୍ ଜରିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ହିନ୍ଦୀ, ତମିଲ୍, ତେଲୁଗୁ ଓ ମାଲାୟଲମ ଏହି ୪ଟି ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଫିଲ୍ମଟିକୁ ରାଧା କୃଷ୍ଣ କୁମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବାବେଳେ ଭୂଷଣ କୁମାର ଓ ଟି-ସିରିଜ୍ ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରଭାସ ଓ ପୂଜାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ, ମୁରଲୀ ଶର୍ମା, ସଚିନ୍ ଖେଡ଼େକର ଓ କୃଣାଲ ରୟ କପୁରଙ୍କ ପରି ଷ୍ଟାର ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟି ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପରଦାକୁ ଆସିବ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ୍‌ ୨୦୨୧ ଯାଏ ସ୍ଥଗିତ

ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ସ୍ଥିତି ବେହାଲ: ଭୂସ୍ଖଳନ ଯୋଗୁ ଗଲାଣି ୧୫ ଜୀବନ

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ମୁଲାୟମ ସିଂହ ଯାଦବ

ୟୁପିଏସ୍‌ସିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଯୋଶୀ

ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଆପ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ: ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଚିଙ୍ଗାରି, କମାଲ କରୁଛି ଦେଶୀ ଟିକଟକ

ଏହି ସାତଟି କାରଣ ପାଇଁ ହୋଇଥାଏ ଡାର୍କ ସର୍କଲ୍‌

ଦୁଇ ଥର ନେଗେଟିଭ ପରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଥିବା ପୁଲିସ ଇନସପେକ୍ଟରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ପଡ଼ିଆରେ ଜୋତା ବୋହିଲେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସର୍ଫରାଜ

ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସର ମୁଖା ଖୋଲିଦେଲା ରିୟାଙ୍କ କଲ୍ ରେକର୍ଡସ୍

ଭାରତ ଓ ଆଉ କିଛି ଦେଶ ପାଇଁ ୧୦୦ ମିଲିୟନ କରୋନା ଟିକା ତିଆରି କରିବ ସେରମ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ

ବେରୁଟ ବିସ୍ଫୋରଣ: ଚେନ୍ନାଇ ପ୍ରତି ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ବିପଦ

ସିଂହ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି ଛୋଟ ପଶୁ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ