‘ବଚପନ୍ କା ପ୍ୟାର୍’ ପରେ ସହଦେବଙ୍କ ଆଉଏକ ଗୀତ ଭାଇରାଲ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ‘ବଚପନ୍ କା ପ୍ୟାର୍’ ଭାଇରାଲ୍ ଗୀତ ଜରିଆରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିବା ଛତିଶଗଡ଼ର ସହଦେବ ଦିର୍ଦୋଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଗୀତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ସେ ‘ମନୀ ହିଷ୍ଟ’ର ଆଇକନିକ୍ ଗୀତ ‘Bella Ciao’ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି ଏବଂ ଏହା ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

‘ମନି ହିଷ୍ଟ’ର ଆଇକନିକ୍ ଗୀତ ‘Bella Ciao’ ଏବେ ଚାରିଆଡ଼େ ଧୁମ୍ ମଚାଇଛି। ୱେବ ସିରିଜକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା କ୍ରେଜ୍ ଭିତରେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସର ପାଖାପାଖି ୨୦ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ବିଭିନ୍ନ ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର ସହିତ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଗୀତ ବଜାଇଲେ। ଏହା ପରେ ଏବେ ସହଦେବଙ୍କର ‘Bella Ciao’ ଭର୍ସନ୍ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ‘ଦେଶୀ ହୋମୀ’ ଦ୍ୱାରା ଶେଆର୍ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୋଷ୍ଟ କରାଯିବାର କେଇ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ହଜାର ହଜାର ଲାଇକ୍ସ ଓ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମିଳିଛି। କିଛି ଲୋକେ ସହଦେବଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ୧୯୬୨ରେ ଇଟାଲୀୟ ଲୋକ ଗାୟକ ଜିଓଭାନ୍ନା ଡେଫାନୀ ‘Bella Ciao’ ଗୀତର ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sahdev Dirdo (@viralboy_sahdev)

ଛତିଶଗଡ଼ର ସହଦେବ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ନିଜର ଦୁଇଟି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ପାଇଁ ରାତାରାତି ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ୍ ପୋଷାକରେ ‘ବଚପନ୍ କା ପ୍ୟାର୍’ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଏତେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଯେ ଶେଷରେ ଜଣାଶୁଣା ରାପର୍ ବାଦଶାହ୍ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏହା ଉପରେ ଏକ ଗୀତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।