‘ବାଜି ରାଓ ମସ୍ତାନୀ’ର ଗୀତ ‘ପିଙ୍ଗା’ ରିଲିଜ୍

ମୁମ୍ୱାଇ: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ’ର ଏକ ଗୀତ ‘ପିଙ୍ଗା’ ଆଜି ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ପ୍ୟାରିସରେ ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଗତକାଲି ଏହି ଗୀତ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇ ନ ଥିଲା। ଏହି ଗୀତରେ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକନଙ୍କୁ କାଶୀବାଈ ଚରିତ୍ରରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ମରାଠୀ ବେଶଭୂଷାରେ ଉଭୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦର୍ଶକ ଦେଖିପାରିବେ। ଏହି ଗୀତକୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗରିମା ଲେଖିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରେୟା ଘୋଷାଲା […]

deepika

deepika

Rakesh Mallick
  • Published: Sunday, 15 November 2015
  • Updated: 15 November 2015, 11:33 AM IST

Sports

Latest News

ମୁମ୍ୱାଇ: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ’ର ଏକ ଗୀତ ‘ପିଙ୍ଗା’ ଆଜି ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ପ୍ୟାରିସରେ ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଗତକାଲି ଏହି ଗୀତ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇ ନ ଥିଲା। ଏହି ଗୀତରେ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକନଙ୍କୁ କାଶୀବାଈ ଚରିତ୍ରରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ମରାଠୀ ବେଶଭୂଷାରେ ଉଭୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦର୍ଶକ ଦେଖିପାରିବେ।
ଏହି ଗୀତକୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗରିମା ଲେଖିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରେୟା ଘୋଷାଲା ଏବଂ ବୈଶାଳୀ ମାଡ଼େ ଗାଇଛନ୍ତି। ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ନିଜେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂସାଲୀ।
ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ସିଂ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଅଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ୧୮ରେ ଫିଲ୍ମଟି ରିଲିଜ୍ ହେବ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos