ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଫେସ୍‌ବୁକ୍ ଲାଇଭ୍‌ରେ ଏମିତି କଥା କହିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ମୁମ୍ୱାଇ: ପୁଣି ଜଣେ କଳାକାରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଆସିଛି। ଏହି କଳାକାର ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁପମା ପାଠକ (୪୦)। ମୁମ୍ୱାଇସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ସେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଅନୁପମା ଅନେକ ଭୋଜପୁରୀ ଫିଲ୍ମ ଓ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

ଅଗଷ୍ଟ ୨ ତାରିଖରେ ଅନୁପମା ପାଠକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୁଲିସ୍ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି। ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଅନୁପମା ପାଠକ ଫେସବୁକରେ ୧୦ ମିନିଟ୍‌ ପାଇଁ ଲାଇଭ୍‌ ଆସିଥିଲେ।

ଏଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାରେ ଅଛନ୍ତି କିମ୍ୱା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି ଓ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ଯେତେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହେଉନା କାହିଁକି ସେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥାଏ। ଏହାର କାରଣ ଆପଣ ମରିବା ପରେ ସେ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଚାହେଁନାହିଁ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନ ଦେବେ। ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ କାହାକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାହାକୁ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଭାବନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଅନୁପମା ଏଥିରେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ଏହା ଶିଖିଲି ଯେ ଲୋକେ ବହୁତ ସ୍ୱାର୍ଥପର ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖାତିର କରନ୍ତି ନାହିଁ।” ତେବେ ସେ ଏଥିରେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ ବୋଲି କିଛି କହି ନଥିଲେ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ବିହାରର ପୁର୍ନିଆ ଜିଲ୍ଲାର। ସେ କାମ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମୁମ୍ୱାଇରେ ରହୁଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସ୍ୱାମୀ କୌଣସି କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପୁଲିସ ଏକ ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି। ଅର୍ଥାଭାବ ନେଇ ସେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ। ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ କାମ ମିଳୁ ନଥିବାରୁ ବି ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ। ପୁଲିସ୍ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଆଦେଶ ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇଲେ ସ୍ଥାନୀୟ କୋର୍ଟ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜି; କହିଲେ ପତ୍ନୀ କରୁଛନ୍ତି ଗୁଇନ୍ଦାଗିରି

ବଢ଼ୁଛି ମନ୍ଦିର ଦାନବାକ୍ସରୁ ଚୋରି ଘଟଣା, ସକ୍ରିୟ ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୁଲିସ୍

କୃଷି ବିଲ୍ ବିରୋଧରେ ଛତିଶଗଡ ବିଧାନସଭାରେ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ

ବିକାଶ ଦୁବେ ଘଟଣାର ପୁନରାବୃତ୍ତି ! ଫେରାର ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ୟୁପି ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ

‘ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ ପିଓକେର ଆଶା ବଢ଼ିଛି, ଆମେ ଭାରତରେ ସାମିଲ୍ ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ’

ଏଲଜେପିର ଚାରି ସାଂସଦ ବିଜେପି ଲିଙ୍କରେ, ଏନଡିଏରେ ବଢ଼ିବ ଅସନ୍ତୋଷ!

ବିଶ୍ୱରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଅତିକ୍ରମ କଲା କରୋନା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା

‘ଯଦି ମୁଁ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବି, ତା’ହେଲେ ମମତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବି’

ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ସଫା, ଯବାନ ଆହତ

ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ-ଫଡନାଭିସ ଆଲୋଚନାର ଇଫେକ୍ଟ: ଉଦ୍ଧବ ଓ ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ରୁଦ୍ଧଦ୍ୱାର ବୈଠକ

କୋଇଲା ଖଣିରେ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା: ୧୬ ମୃତ