ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିଲେ ଦୁଇ ଷ୍ଟାର୍‌କିଡ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏବେ ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍‌ସ୍‌ଙ୍କ ରାଜ୍‌ ଚାଲିଛି। ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ହୁଅନ୍ତୁ ଅବା ସାରା ଅଲି ଖାନ୍‌, ଏମାନଙ୍କ ବଲିଉଡ୍‌ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଖୁବ୍ ଧମାକାଦାର୍‌ ରହିଛି। ଏବେ ଏହି ତାଲିକାରେ ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଭୋଜପୁରୀ ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ରବି କିଶନ ଝିଅ ରିଭା ଓ ବିଗତ ଦିନର ଚୁଲ୍‌ବୁଲି ନାୟିକା ପଦ୍ମିନୀ କୋହ୍ଲାପୁରୀଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା। ଉଭୟ ‘ସବ୍‌ କୁସଲ୍‌ ମଙ୍ଗଲ୍‌’ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ତେବେ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ସ୍‌ଙ୍କ ପରି ଏହି ଦୁଇ କିଡ୍‌ ବି ସଫଳତାର ପାହାଚ ଚଢ଼ିବେ ବୋଲି ସମୀକ୍ଷକ ଆଶାବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

kishasn‘ସବ୍‌ କୁସଲ୍‌ ମଙ୍ଗଲ୍‌’ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି କରନ କଶ୍ୟପ। ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଯୋଜନା ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ମାତା ନୀତିନ୍‌ ମନମୋହନଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରାଚୀ।

ରବି କିଶନ୍‌ଙ୍କୁ ବଲିଉଡ୍‌ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଦେଇଥିଲେ ନିତିନ ମନମୋହନ। ଏବେ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜନାରେ ନିର୍ମିତ ଫିଲ୍ମରେ ରବି କିଶନଙ୍କ ଝିଅ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। 

ନିଜର ବଲିଉଡ୍‌ ପ୍ରବେଶ ନେଇ ରିଭା କହିଛନ୍ତି-“ଆମେରିକାରେ ଥିବା ବେଳେ ବାପା(ରବି କିଶନ)ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଫୋନ କରି ମୋତେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଖବର ପାଇବା ପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲି।”

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରବି କିଶନ କହିଛନ୍ତି,“ରିଭା ମୋର ଅଭିନୟ ଦେଖି ବଡ଼ ହୋଇଛି। ପିଲା ବେଳୁ ତା’ର କଳା ପ୍ରତି ଦୁର୍ବତା ରହିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ମିଳିବ।”

ରିଭା ଅଭିନେତା ନଶିରୁଦ୍ଦିନ୍‌ ଶାହଙ୍କ ପ୍ଲେ’ ଗ୍ରୁପ୍‌ରେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆମେରିକାରେ ଏକ ଅଭିନୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ତାମିଲ୍‌ ନେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,‘ସବ୍‌ କୁସଲ୍‌ ମଙ୍ଗଲ୍‌’ ଫିଲ୍ମରେ ରିଭାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟକ ହୋଇଥିବା ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍‌ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋହ୍ଲାପୁରୀ ଓ ପ୍ରଯୋଜକ ପ୍ରଦୀପ ଶର୍ମାଙ୍କ ପୁଅ। ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସପିଂ ମଲ୍‌ରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ପିଆଜ ଚୋରି କରିବାକୁ ଯାଇ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୨ ଯୁବକ

ମାଗଣା ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା? ବିହାର ପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଓ ତାମିଲନାଡୁ

ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା, ମିଳିଲା ରକ୍ତାକ୍ତ ମୃତଦେହ

୧,୭୨,୦୦୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଥର ମରୁଭୂମିରେ ଥିଲା ଗୋଟେ ନଈ

ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ୍‌ ହାଇଜ୍ୟାକ

ଲେହ’କୁ ଚାଇନାର ଦେଖାଇଲା ଟ୍ୱିଟର, ଚିହିଁକି ଉଠିଲେ ଭାରତ ସରକାର

ମହିଳା କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ନିଆରା ୱେଡିଂ ଫଟୋଶୁଟ୍

ମା’ଙ୍କୁ ପିଟିବାରୁ ବାପାଙ୍କୁ ବାଡ଼େଇ ମାରିଦେଲା ନାବାଳିକା ଝିଅ

କେବଳ ବିହାରରେ ମାଗଣା ଟିକା? ବିଜେପି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ନେଇ ବିବାଦ ତୀବ୍ର

‘ନାଗ’ ଆଣ୍ଟି ଟ୍ୟାଙ୍କ ଗାଇଡେଡ୍‌ ମିସାଇଲର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ, ସ୍ଥଳସେନାରେ ହେବ ସାମିଲ

ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିହାର ଉପମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶୀଲ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କୁ କରୋନା