ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ହୋଲି ପାର୍ଟିରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଭିଡ଼

ମୁମ୍ବାଇ: ରଙ୍ଗର ପର୍ବ ହୋଲିକୁ ଆଉ ମାତ୍ର ଦୁଇଟା ଦିନ ରହିଲା। ହେଲେ ବି-ଟାଉନ୍‌ରେ ଏବେଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି ସେଲେବ୍ରେଶନ୍। ଏହି କ୍ରମରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଗତକାଲି ନିଜ ଘରେ ପ୍ରି-ହୋଲି ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ବହୁ ନାମୀ ଦାମୀ ସେଲେବ୍ରିଟି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ସେଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଏହି ପାର୍ଟିର  ଫଟୋ ସବୁ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି।

View this post on Instagram

She makes me smile a lot. #holi

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

ଇଶାଙ୍କ ଏହି ପାର୍ଟିର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ଥିଲେ ନ୍ୟୁଲି ମ୍ୟାରେଡ୍‌ କପଲ୍‌ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ନିକ୍‌ ଜୋନସ୍‌। ଏମାନେ ପରସ୍ପର ସହ କଲର୍ କୋଡ଼ିନେଟ୍‌ କରି ଆଉଟ୍‌ଫିଟ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଧଳା ରଙ୍ଗର ସୁନ୍ଦର କପଡ଼ାରେ ମଲ୍ଟିକଲର୍‌ର ସୁନ୍ଦର ବର୍ଡର ଓ ଏମ୍ରୋଡୋରି ଏମାନଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍‌କୁ କମ୍ପ୍ଲିଟ୍‌ ହୋଲି ଲୁକ୍‌ ଦେଉଥିଲା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କର ଏହି ଲୁକ୍‌କୁ ପ୍ୟାନ୍ସ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ହେଉଛନ୍ତି ଇଶାଙ୍କର ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ବହୁ ପାର୍ଟି ଓ ଫଙ୍କସନ୍‌ରେ ଏକାଠି ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ପରସ୍ପରର ବାହାଘରରେ ମଧ୍ୟ ଢେର୍‌ ମସ୍ତି କରିଥିଲେ। ଇଶାଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍‌ ଦେଇ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍‌ କରାଇଛନ୍ତି।

ଭଉଣୀ ଇଶାଙ୍କର ପ୍ରି-ହୋଲି ପାର୍ଟିରେ ଭାଇ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ, ପତ୍ନୀ ଶ୍ଲୋକା ଅମ୍ବାନୀ ଓ ମା ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ।  ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ସବୁଥର ପରି ଏଥର ମଧ୍ୟ ଗର୍ଜିଅସ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଭାଇ ଆକାଶ ଓ ଭଉଣୀ ଇଶା ଏକା ପରି ହୋଲି ପ୍ରିଣ୍ଟର ଡ୍ରେସ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ପାର୍ଟିରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ରାଜକୁମାର ରାଓ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପତ୍ରଲେଖାଙ୍କ ସହ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ରାଜକୁମାର ବ୍ଲୁ କୁର୍ତ୍ତା ଓ ପତ୍ରଲେଖା ହ୍ୱାଇଟ୍‌ କଲର୍‌ ଲେହେଙ୍ଗାରେ ବେଶ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାର୍ଟିରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଉ ଦୁଇ ସୁନ୍ଦରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ ଓ ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ସୋନାଲି ହୋଲି ପାଇଁ ୟେଲୋ କଲର୍‌ ଆଉଟ୍ ଫିଟ୍‌ ସିଲେକ୍ଟ କରିଥିବାବେଳେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫ୍ଲୋରାଲ୍‌ ପ୍ରିଣ୍ଟ ଗାଉନ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଦୁଇଜଣ ଯାକ ନିଜ ଆଉଟ୍‌ ଫିଟ୍‌ରେ ବେଶ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।